Tablica do pisania czy walizka?

2013-03-07 7:00

Uniwersalna zabawka dla dziecka to taka, która sprawdzi się w domu i w podróży. A jeśli dodatkowo będzie miała pozytywny wpływ na rozwój naszego dziecka, z pewnością warto ją zakupić. Dzisiaj producenci mają mnóstwo pomysłów na takie zabawki. Często też szukają inspiracji w prostych rozwiązaniach, doskonale znanych rodzicom.

tablica do pisania czy walizka
Autor: _materialy_prasowe

Kto powiedział, że tablica do pisania służy jedynie do nauki w szkole? Otóż jeśli ktoś tak myśli, z pewnością nie ma racji. Domowa tablica może być narzędziem twórczej zabawy, rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne dziecka, w przyjemny sposób wspomagać naukę pisania i liczenia.
Magiczna tablica dla dzieci z oferty firmy Panda-2 to świetna zabawa i nauka w jednym. Z jednej strony znajduje się tablica magnetyczna, na której można układać słowa lub liczby, z drugiej strony – czarna tablica do rysowania kredą. W środku umieszczony jest znikopis, z którego po skończonej zabawie szybko usuwa się rysunek. Po złożeniu tablica wygląda jak mała walizeczka, którą można w łatwy sposób przenieść w inne miejsce lub nawet zabrać ze sobą na wakacje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza