Tkanina bambusowa dla dzieci – autorska kolekcja MayLily

2014-07-22 14:16

Tkaniny, z których wykonuje się ubrania dla dzieci, a także kocyki, otulinki czy pieluszki dla najmłodszych powinny być całkowicie bezpieczne i miłe w dotyku. Dlatego marka MayLily proponuje w tym celu tkaniny bambusowe.

Polska marka MayLily stworzyła autorskie wzory tkanin bambusowych – do tej pory powstały Sowy Zalotki i Rajskie piórka. Kolorowe sówki to motyw bardzo popularny i uwielbiany przez dzieci, ale subtelne piórka w pastelowych kolorach cieszą się równie dużą sympatią najmłodszych.

W ofercie MayLily znajdują się różnego rodzaju produkty wykonane z bambusa, m.in. muślinowe otulinki i pieluszki, lekkie, idealne na lato kocyki, cieplejsze kocyki przejściowe (łączone z tkaniną minky), a także poduszki dla niemowląt i poduchy dla starszych dzieci. Dopełnieniem kolekcji są trójkątne bambusowe chusteczki, które mogą służyć jako nakrycie głowy malucha lub ozdoba na szyję.

Tkaniny bambusowe, z których wykonywane są produkty MayLily, są przyjemne w dotyku, bezpieczne dla dzieci i niezwykle estetyczne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza