Torba do wózka SKIP HOP DUO SIGNATURE – niezastąpiona dla nowoczesnych rodziców

2015-09-08 14:00

Będąc rodzicami, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele niezbędnych poza domem rzeczy musimy mieć zawsze w zasięgu ręki. Z odpowiedzią na te potrzeby wychodzi marka SKIP HOP, proponując torbę do wózka DUO SIGNATURE.

Marka SKIP HOP, troszcząc się o wygodę rodziców, stworzyła praktyczną, bardzo pojemną torbę do wózka z mnóstwem kieszonek (na portfel, klucze, telefon, przybory piśmiennicze czy kosmetyki), które pozwalają rodzicom świetnie się zorganizować.

Dzięki specjalnym uchwytom jednym kliknięciem torbę można przymocować do wózka (każdego typu) lub ją zdjąć. W zestawie znajduje się turystyczna mata, którą poza domem można również wykorzystać jako przewijak.

Torba do wózka SKIP HOP DUO SIGNATURE jest wodoodporna, wykonana z materiałów wysokiej jakości i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom doskonale sprawdza się podczas spacerów z dzieckiem.

Dystrybutor: SkipWish

Więcej informacji na stronie www.skip.zone

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza