TOTU dobrze schowana. Pokrowiec na suszarkę na pranie

2014-02-28 11:24

Jednym ze sprzętów niezbędnych w gospodarstwie domowym jest suszarka na pranie. Czy jednak urządzenie to ma w naszym domu swoje miejsce, do którego zawsze trafia po zakończeniu suszenia? A jeżeli suszarek jest więcej niż jedna, to czy ich ustawienie nie sprawia trudności?

instal++
Autor: _materialy_prasowe

Jeśli suszarka na pranie nie zawsze może znaleźć dogodne miejsce, warto sięgnąć po rozwiązanie proponowane przez firmę Instal-Projekt. Jest to poręczny pokrowiec, dzięki któremu po zakończonym suszeniu urządzenie można zapakować i schować w bezpieczne miejsce.
Pokrowce zostały zaprojektowane z myślą o suszarkach elektrycznych TOTU, oferowanych przez Instal-Projekt. To praktyczne urządzenie przyspiesza proces prania do 4–6 godzin. Jest szczególnie polecane rodzicom małych dzieci, wieloosobowym rodzinom, osobom aktywnym zawodowo, ludziom starszym i ich opiekunom oraz wszystkim tym, którzy chcą skrócić czas suszenia prania. Jest trwała (2 lata gwarancji) i łatwa w utrzymaniu w czystości.
Pokrowiec na suszarkę jest szczelny, wykonany z cienkiej, ale wytrzymałej tkaniny. Wyposażony w wygodny zamek błyskawiczny oraz rączki ułatwiające przenoszenie suszarki.

Więcej na www.suszarkaTOTU.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza