Trivagin Żel – nowość w pielęgnacji okolic intymnych

2014-01-09 7:00

Trivagin Żel to preparat bogaty w składniki redukujące odczuwanie świądu, pieczenia oraz łagodzące podrażnienia zewnętrznych okolic intymnych. Działa natychmiastowo i utrzymuje prawidłowe pH skóry.

trivagin zel nowosc w pielegnacji okolic intymnych
Autor: _materialy_prasowe

Trivagin Żel zawiera Laureth-9, składnik, który natychmiast redukuje palący świąd. Żel utrzymuje właściwe pH, dzięki czemu korzystnie wpływa na prawidłową florę bakteryjną zewnętrznych okolic intymnych. Zawarty w preparacie prebiotyk stymuluje namnażanie bakterii kwasu mlekowego, dzięki czemu silnie wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej okolic krocza. Kwas hialuronowy gwarantuje nawilżenie miejsc intymnych w przypadku ich nawracającej suchości. Trivagin Żel nie brudzi bielizny, ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania.
Trivagin Żel jest łatwy w stosowaniu. Po umyciu okolic intymnych należy delikatnie rozprowadzić cienką warstwę preparatu na okolice krocza i zewnętrznych narządów płciowych. Żel należy nakładać od przodu w kierunku odbytu. Można go aplikować w zależności od potrzeb 2–3 razy dziennie.
Więcej informacji na stronie internetowej firmy Verco.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza