Trwały i bezpieczny wózek dziecięcy BRITAX GO wyróżniony w prestiżowym badaniu

2015-09-17 8:00

Wózek dziecięcy BRITAX GO został zwycięzcą najnowszego testu spacerówek przeprowadzonego przez Stiftung Warentest, największą i najbardziej znaną organizację konsumencką w Niemczech. Jako jedyny spośród 14 testowanych modeli otrzymał ocenę dobrą.

Wśród najważniejszych kryteriów oceny, które wzięto pod uwagę w tegorocznym teście, znalazły się: funkcjonalność, poręczność, trwałość i obecność substancji szkodliwych. BRITAX GO, wielofunkcyjny wózek dziecięcy z dodatkową możliwością zamontowania gondoli i nosidełka otrzymał najwyższą notę za trwałość i bezpieczeństwo. Stwierdzono także, że wysokiej jakości gondola ma wystarczająco dużo miejsca i jest komfortowa dla dzieci w wieku do 5 miesięcy. Test potwierdził także, że wózek dziecięcy BRITAX GO wyróżnia się łatwością składania i rozkładania, co jest szczególnie ważne dla rodziców często podróżujących z dzieckiem. Bardzo pozytywnie oceniono również wysokość uchwytu i możliwość jego regulacji.

Wózek dziecięcy BRITAX GO został zaprojektowany z myślą o rosnących pociechach – wysoka pozycja gondoli wpływa na budowanie bliskości rodzica z dzieckiem, a niskie siedzisko rozwija jego niezależność i pozwala mu na poznawanie świata. Wózek daje się łatwo regulować i przekształcać – jego składanie jest bardzo łatwe – po złożeniu zajmuje mało miejsca, więc bez problemu można go przewozić samochodem. Dodatkowo wózek dziecięcy BRITAX GO  jest wyposażony w odblaskowe paski 3M Scotchlite™, które zwiększają bezpieczeństwo po zmroku. Koła są lekkie i odporne na przebicia, obrotowe przednie koła mają możliwość blokady. To sprawia, że BRITAX GO radzi sobie na każdym terenie.

Produkty marki Britax to gwarancja najwyższej jakości – mówi Małgorzata Gromadzka, Brand Manager w firmie Akpol, która jest dystrybutorem produktów firmy Britax Römer w Polsce. – Cieszymy się, że mamy je w swojej ofercie i z czystym sumieniem polecamy je rodzicom, którzy kochają podróżować ze swoimi pociechami i cenią ich bezpieczeństwo – dodaje.

Szczegółowe informacje na temat wózka dziecięcego BRITAX GO można znaleźć pod adresem: https://www.britax-roemer.pl/wozki/britax-go/britax-go/.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza