Urządzenia czyszczące – higiena w trybie eco!

2013-03-19 7:00

Urządzenia wysokociśnieniowe, wykonane w dużej części z surowców wtórnych, są funkcjonalne i przede wszystkim przyjazne dla środowiska.

urzadzenia czyszczace higiena w trybie eco
Autor: _materialy_prasowe

Niezawodne, skuteczne i ekologiczne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher z powodzeniem można nazwać maszynami przyszłości. Model K 5.800 eco!ogic T 250 może pracować w trybie eco, po włączeniu którego zużycie wody i energii elektrycznej zmniejsza się o 20 proc. W połączeniu z dyszą Vario power czyszczenie jest szybkie, skuteczne i odbywa się w sposób przyjazny dla środowiska.
W wyposażeniu znajduje się przystawka (T-Racer T 250), umożliwiająca czyszczenie dużych, płaskich powierzchni w czasie znacznie krótszym niż za pomocą lancy. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle zwiększają wydajność czyszczenia T-Racerem nawet 10-krotnie, a obudowa skutecznie chroni przed rozpryskami wody. Dzięki pompie ssąco-tłoczącej urządzenie umożliwia pobór wody z sieci oraz zasysanie jej z alternatywnych źródeł, takich jak beczki, zbiorniki czy oczka wodne. Chłodzony wodą silnik gwarantuje wysoką trwałość i niezawodne funkcjonowanie urządzenia wysokociśnieniowego. Praktyczny, składany uchwyt ułatwia przechowywanie maszyny. Wbudowany filtr wstępny chroni pompę przed uszkodzeniem na skutek obecności w wodzie niewielkich zanieczyszczeń.
Urządzenia, takie jak Kärcher K 5.800 eco!ogic T 250 umożliwiają ekologiczne czyszczenie, które powinno być dzisiaj nie tylko modne, ale wręcz obowiązkowe.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza