Vitmat Baby Antyalergic - wygodny materac gwarancją zdrowego snu

2017-12-14 10:21

Niemowlę spędza przeciętnie w łóżeczku do kilkunastu godzin w ciągu doby. Najlepszym sposobem na dobry, bezpieczny i spokojny sen małego dziecka jest odpowiednio przygotowane miejsce do spania.

vitmat_glowne
Autor: materiały prasowe

Tylko materace z odpowiednimi certyfikatami pomagają równomiernie rozłożyć nacisk na poszczególne części ciała, dzięki czemu zapobiegają przyszłym wadom postawy. Odpowiednia struktura materaca pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, która przeciwdziała powstawaniu pleśni i grzybów. Przed dostarczeniem materaca Vitmat® do sprzedaży każdy element jest dokładnie sprawdzany – jeśli produkt przechodzi poprawnie wszystkie testy, nadawany jest mu numer seryjny, który znajduje się również w gwarancji dołączonej do wyrobu. Potwierdzone właściwości ortopedyczne i antyalergiczne zapewniają komfortowy sen. Stała współpraca ze specjalistami z dziedziny rehabilitacji i neonatologii sprawia, że produkty Vitmat® przyczyniają się do prawidłowego rozwoju układu kostnego, nerwowego, oddechowego i krążenia. Wysoką jakość materacy dla dzieci potwierdzają rekomendacje, np. Szkoły Matek i Ojców „Razem Łatwiej” czy portali sentozdrowie.pl i sosrodzice.pl.
 
Dwustronny materac VITMAT BABY ANTYALERGIC wykonano z płyty lateksowej, której specjalna struktura umożliwia cyrkulację powietrza, zapewniając prawidłowe odprowadzanie wilgoci i optymalną temperaturę. Materac ma właściwości ortopedyczne, ponadto wspomaga rehabilitację dzieci z wadami postawy. W komplecie bawełniany pokrowiec. Dostępne wymiary 120 x 60, 130 x 70 i 140 x 70 cm.

Pełna oferta produktów na stronie www.vitmat.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza