Vitmat Baby Antyalergic - wygodny materac gwarancją zdrowego snu

2017-12-14 10:21

Niemowlę spędza przeciętnie w łóżeczku do kilkunastu godzin w ciągu doby. Najlepszym sposobem na dobry, bezpieczny i spokojny sen małego dziecka jest odpowiednio przygotowane miejsce do spania.

vitmat_glowne
Autor: materiały prasowe

Tylko materace z odpowiednimi certyfikatami pomagają równomiernie rozłożyć nacisk na poszczególne części ciała, dzięki czemu zapobiegają przyszłym wadom postawy. Odpowiednia struktura materaca pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, która przeciwdziała powstawaniu pleśni i grzybów. Przed dostarczeniem materaca Vitmat® do sprzedaży każdy element jest dokładnie sprawdzany – jeśli produkt przechodzi poprawnie wszystkie testy, nadawany jest mu numer seryjny, który znajduje się również w gwarancji dołączonej do wyrobu. Potwierdzone właściwości ortopedyczne i antyalergiczne zapewniają komfortowy sen. Stała współpraca ze specjalistami z dziedziny rehabilitacji i neonatologii sprawia, że produkty Vitmat® przyczyniają się do prawidłowego rozwoju układu kostnego, nerwowego, oddechowego i krążenia. Wysoką jakość materacy dla dzieci potwierdzają rekomendacje, np. Szkoły Matek i Ojców „Razem Łatwiej” czy portali sentozdrowie.pl i sosrodzice.pl.
 
Dwustronny materac VITMAT BABY ANTYALERGIC wykonano z płyty lateksowej, której specjalna struktura umożliwia cyrkulację powietrza, zapewniając prawidłowe odprowadzanie wilgoci i optymalną temperaturę. Materac ma właściwości ortopedyczne, ponadto wspomaga rehabilitację dzieci z wadami postawy. W komplecie bawełniany pokrowiec. Dostępne wymiary 120 x 60, 130 x 70 i 140 x 70 cm.

Pełna oferta produktów na stronie www.vitmat.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza