Vitmat Baby Antyalergic – zdrowy materac to zdrowy sen

2014-01-10 7:00

Wykonanie z antyalergicznych materiałów i ergonomiczna struktura sprawiają, że materac Vitmat Baby Antyalergic  to prawdziwy sprzymierzeniec małych śpiochów i rannych ptaszków.

vitmat baby antyalergic zdrowy materac zdrowy sen
Autor: _materialy_prasowe

Odpowiednio dobrany materac zapewnia nie tylko dobrze przespaną noc, lecz także doskonałe samopoczucie po przebudzeniu. Dwustronny materac Vitmat Baby jest wykonany z jednolitej perforowanej płyty lateksowej, która dzięki licznym unikalnie ułożonym otworom wentylacyjnym, zapewnia swobodną cyrkulację powietrza. Dzięki temu dziecko w czasie snu nie poci się, unikając potówek.
Atutem płyty lateksowej jest elastyczność oraz właściwości ortopedyczne. Dopasowuje się ona do kształtu ciała oraz pozycji, jakie przybiera dziecko, i zapewnia kręgosłupowi prawidłowe i równomierne podparcie na całej długości. Dzięki dużej zawartości naturalnych żywic ma właściwości antyalergiczne. Tworzy środowisko wolne od grzybów, roztoczy i alergenów.
Materac jest dostępny w antyalergicznym pokrowcu (z suwakiem wszytym w systemie babysafe), w wymiarach: 120 x 60 cm, 130 x 70 cm, 140 x 70 cm.
Więcej informacji na stronie internetowej firmy Vitmat.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza