Wielofunkcyjne zabawki dla dzieci, czyli więcej radości

2015-02-20 7:02

Rodzice wiedzą, że niełatwo jest kupić zabawki dla dzieci, które pozwalają na mądre spędzanie czasu i jednocześnie dostarczają pociechom radości. Wszystko przez to, że maluchy dość szybko się nudzą i stale poszukują nowych bodźców. Na dłużej zapewnią je zabawki wielofunkcyjne, stanowiące kreatywną odpowiedź na potrzeby najmłodszych.

Spis treści

  1. Drewniany sklep i teatrzyk Tidlo 
  2. Drewniany wózek 3 w 1 Tidlo
  3. Weerol 3 w 1 Weefab

Niewielkie pokoje naszych pociech nie zawsze są w stanie pomieścić tyle zabawek dla dzieci, by zaspokoić ich wymagania. Na ogół nie możemy przeznaczyć też wystarczająco dużych środków, by kupić ich wiele. Z pomocą przychodzą wielofunkcyjne zabawki dla dzieci, które starczają na dłużej, gdyż dziecko może wykorzystywać je na wiele sposobów. Wychodząc naprzeciw potrzebom dorosłych i dzieci, sklep internetowy Piccoland włączył do swojej oferty kilka ciekawych propozycji, umiejętnie zamykających funkcjonalne i inspirujące rozwiązania w bezpiecznych i trwałych konstrukcjach drewnianych.

Drewniany sklep i teatrzyk Tidlo 

Konstrukcja tej zabawki dla dzieci pozwala w jednej chwili zamienić kukiełkowy teatrzyk z czerwoną kurtyną w piękny stragan. Teatrzyk ma kredową tablicę, na której można napisać tytuł i godzinę rozpoczęcia przedstawienia, zegar, podajnik biletów czy półeczki do przechowywania kukiełek i innych aktorskich rekwizytów. Sklep ma nad ladą daszek w biało-błękitne pasy, 3 półki do eksponowania produktów wraz z cenami oraz małą tablicę kredową, na której można wypisać godziny otwarcia lub podliczyć wartości sprzedanych towarów.

Drewniany wózek 3 w 1 Tidlo

Drewniany wózek głęboki 3 w 1 utrzymany w stylu vintage to marzenie każdej małej mamy! Wózek ma możliwość montażu gondoli na stelażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz jej odłączenia, by mogła pełnić funkcję kołyski. Opuszczany daszek zapewnia dziecku lepszy dostęp do wózka, a różowa pościel stanowi idealne uzupełnienie zestawu.

Weerol 3 w 1 Weefab

Należy do tych zabawek dla dzieci, które rosną wraz z nimi. Może służyć najmłodszym w wieku od 18 miesięcy do 6 lat. Jej podstawowa wersja to trzy różne konfiguracje. Z wózka będą chętnie korzystać najmłodsze dzieci do dwóch lat, przewożąc w nim ukochane maskotki. Nieco starszym z pewnością spodoba się opcja jeździka, dzięki któremu, ćwicząc mięśnie nóżek, będą mogły przemieszczać się z miejsca na miejsce. Taczka to z kolei interesująca propozycja dla trzy- , a nawet sześciolatków, którym posłuży do przewożenia skarbów.

Więcej na temat tych i innych zabawek dla dzieci na www.piccoland.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza