Woreczki na pieluchy Paklanki – dziecięcy świat bez brzydkich zapachów

2014-01-13 7:00

Zużyte pieluszki wydzielające nieprzyjemną woń to problem, z którym niełatwo sobie poradzić. Woreczki na pieluchy o właściwościach neutralizujących zapachy to doskonałe rozwiązanie dla młodych rodziców.

woreczki na pieluchy paklanki dzieciecy swiat bez brzydkich zapachow
Autor: _materialy_prasowe

Wyrzucanie zużytych pieluch do kosza pod zlewozmywakiem może mieć opłakane skutki szczególnie latem, gdy temperatura osiąga zawrotne wysokości. Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych rodziców, marka Paclan proponuje wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala również zaoszczędzić czas – woreczki na pieluszki Paklanki. Dzięki nim nie ma potrzeby biegania do osiedlowego śmietnika za każdym razem.

Poręczne worki foliowe „zamykają” w swoim wnętrzu nieprzyjemny zapach, mają praktyczne, szczelne wiązanie, a estetyczny brzoskwiniowy kolor pozwala zamaskować ich zawartość. Ponadto są dostosowane do każdego rozmiaru pieluch, nawet tych największych. Dodatkowym ułatwieniem dla osoby przewijającej malucha jest możliwość wyciągnięcia woreczka z opakowania jedną ręką. Sekret Paklanków polega na tym, że są one nasączone składnikiem neutralizującym nieprzyjemną woń.

Woreczki na pieluszki marki Paclan to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się również podczas spacerów z maluchem lub gdy rodzice nie mają możliwości zostawienia dziecka pod czyjąś opieką. Zegar biologiczny malucha nie musi dyktować pory wyjścia do znajomych, na zakupy czy wizyty u lekarza, a pozbycie się „pieluszkowej bomby” w miejscu publicznym nie musi być problemem. Niezależnie od miejsca w jakim przewija się malucha, można zutylizować pieluchę, zamykając ją w woreczku razem z brzydkim zapachem. A młodzi rodzice zyskują więcej czasu dla swoich pociech.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza