Wózek dla aktywnych

2013-03-04 7:00

Wózek ABC Design 3-Tec to nowoczesne połączenie sportowego wzornictwa z zaletami klasycznych trójkołowych wózków głęboko-spacerowych.

wozek dla aktywnych
Autor: _materialy_prasowe

Model ABC Design 3-Tec jest przeznaczony dla dzieci od chwili narodzin do 3 lat. Lekki, aluminiowy stelaż ma możliwość udźwigu 15 kg. Łatwo zdejmowane piankowe koła z łożyskami, zespolony hamulec tylnych kół, obrotowe koło przednie z możliwością blokowania oraz sprężyna amortyzująca zapewniają komfort jazdy. Gondola jest wyposażona w materacyk, okrycie na nóżki, wygodny uchwyt do przenoszenia oraz obszerną budkę z daszkiem przeciwsłonecznym i zamykanym okienkiem. Spacerówka o dużym wygodnym siedzisku z trzystopniową regulacją położenia ma pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami ochronnymi. Siedzisko może być zainstalowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Odpinany pałąk, regulowany podnóżek, automatyczny system składania oraz zdejmowana, łatwa do czyszczenia tapicerka to dodatkowe zalety ABC Design 3-Tec. Wózek ma możliwość montażu fotelików samochodowych Risus, Maxi-Cosi/Cybex, Römer.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza