Wózek dziecięcy Silvia - sprzęt z innowacyjnymi rozwiązaniami

2015-03-18 12:26

Wózek dziecięcy Silvia posiada pionierskie aluminiowe profile budki i gondoli, które nadają mu eksluzywny charakter. 

Wózek dziecięcy Silvia
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Wózek dziecięcy Silvia nie sprawia rodzicom kłopotów w operowaniu, a dziecku zapewnia wygodne spacery.

Wózek dziecięcy Silvia marki Bebetto zwraca uwagę już swoim designem. Aluminiowe profile budki i gondolo nadają wózkowi ekskluzywnego charakteru. Warto dodać, że kolory profilów dopasowano analogicznie do koloru konstrukcji. Dostępny jest również specjalny czarny wariant exclusive z czarną konstrukcją i chromowanymi profilami.

Wózek dziecięcy Silvia: komfort i bezpieczeństwo

Rodzic ma więc do wyboru cztery warianty konstrukcji. Każdy z wózków dziecięcych Silvia posiada obrotowe koła przednie, które wyposażono w systemy pamięci kontroli DMS oraz absorpcji wstrząsów SAS. Co to oznacza? Pierwszy system działa podczas jechania z wózkiem pod górkę. Gdy pchamy wózek, jedno z kół może oderwać się od podłoża i obrócić w innym kierunku. Postawione z powrotem na podłożu, nie będzie się kierować w żądanym kierunku. System pamięci kontroli DMS zapobiega takim właśnie przypadkom. Koło, oderwane od podłoża, nie zmienia swojego kierunku i po powrocie do stabilizacji jest ustawione tak samo, jak wcześniej. Natomiast system absorpcji wstrząsów SAS odpowiada za redukcję drgań kół spowodowanych nierównościami powierzchni. Elementy amortyzujące umieszczone w kołach minimalizują drgania i w dużym stopniu eliminują odrywanie się od nawierzchni jednego z kół.  

Nowa innowacyjna konstrukcja wyposażona w pompowane, obrotowe przednie koła z systemem DMS- pamięci kierunku, SAS- systemu absorpcji wstrząsów. Komfortowe obracane siedzisko wyposażone w dodatkowy materacyk.  Za pomocą odpowiednich adapterów można wpiąć fotelik Ramatti, Maxi Cosi, Cybex oraz Berber (0-13kg).

Cena tego wózka dziecięcego to 1499 zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bebetto.eu.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza