Wózek dziecięcy Torino - nowość w ofercie Bebetto

2015-03-18 11:28

Wózek dziecięcy Torino to ekskluzywny model proponowany przez markę Bebetto. Wygląd wózka łączy w sobie elementy nowoczesnego designu z ponadczasową klasyką. Sprzęt jest lekki, wykonany częściowo z ekoskóry i posiada bogate wyposażenie. Poznaj więcej informacji na temat wózka dziecięcego Torino!

Wózek dziecięcy Babetto
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Wózek dziecięcy Torino to elegancki, łatwy w obsłudze i bezpieczny dla dziecka sprzęt.

Wózek dziecięcy Torino charakteryzuje się zgrabną sylwetką oraz białą konstrukcją z elementami plastikowymi w kolorze ramy. Tapicerka wózka uszyta jest z ciekawej tkaniny połączonej z ekoskórą, co daje efekt nowoczesnego designu w kontraście z zawsze modną klasyką. Model ten posiada niewielkie rozmiary po złożeniu i obszerną gondolę z zewnętrzną regulacją oparcia.

Wózek dziecięcy Torino: lekki i łatwy w obsłudze

Wózek dziecięcy Torino dysponuje niezaprzeczalnymi zaletami. Sprzęt został wyposażony w, zapewniający każdemu rodzicowi kontrolę nad sprzętem, centralny hamulec na tylne koła. Zarówno koła przednie, jak i tylne są pompowane i mają funkcję blokady. Co więcej, wózek dziecięcy Torino ma siedzisko, którym można obracać i wybrać jeden z dwóch kierunków jazdy. Samo siedzisko jest regulowane w 3 pozycjach i przystosowane do użytkowania przez dzieci do lat 3. Nie zapominajmy, że wózek dziecięcy został również wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z funkcją regulacji wysokości. Natomiast elementy tapicerki chronią dzieci przed wpływem negatywnego promieniowania.  

W bogate wyposażenie wózka wchodzą: zamykany kosz na konstrukcji, torba na rączkę, ochraniacze na koła, uchwyt na kubek, folia przeciwdeszczowa i moskitiera.

Cena wózka wynosi 1599 zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bebetto.eu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza