Wózek wielofunkcyjny

2013-05-10 12:51

Wybierając wózek dla malucha, warto postawić na to, by był wielofunkcyjny. Dzięki temu sprawdzi się w każdej sytuacji, dzieciom zapewni komfortową podróż, a rodzicom – wygodę użytkowania.

wozek wielofunkcyjny
Autor: _photos.com|photos.com

Wielofunkcyjny, designerski wózek Sky XL Belly Button firmy Hartan świetnie sprawdzi się w roli towarzysza podróży. Dzięki temu, że łączy w sobie wersję głęboką i spacerową, nie ma potrzeby kupowania dwóch modeli (można go używać do 3. roku życia dziecka). Wyjątkowy system resorowania z dwustopniową regulacją pozwala na komfortowe i bezpieczne wycieczki po każdym terenie. Na uwagę zasługuje też patentowana gondola Falt – składana, wyposażona w system Click. Niezwykle funkcjonalna – lekka, obszerna, z uchwytem do przenoszenia. Komfort użytkowania zwiększa 4-stopniowa regulacja oparcia do pozycji leżącej oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Regulowana bezgłośnie budka zabezpiecza malucha przed wypadnięciem, a tkanina z filtrem UV (według standardu australijskiego +50) chroni przed działaniem promieni słonecznych. Przemyślane, nowoczesne rozwiązania sprawiają, że wózek Sky XL Belly Button jest łatwy w prowadzeniu i bezpieczny dla małego pasażera.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza