Wyroluj komary!

2013-06-14 8:00

Wraz z nadejściem lata coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz. Nie zawsze jednak możemy cieszyć się beztrosko piękną pogodą. Dające się we znaki komary to prawdziwa zmora. Warto więc zaopatrzyć się w skuteczny środek odstraszający te owady, pozwalający uniknąć przykrych skutków ukąszeń.

wyroluj komary
Autor: _materialy_prasowe

Preparat Chicco z aplikatorem roll on skutecznie zabezpiecza przed ukąszeniami najpowszechniej występującym rodzajom komarów, w tym najbardziej irytującym i groźnym azjatyckim komarom tygrysim (Aedes Albopictus), które występują coraz częściej w wielu miejscach na świecie. To naturalna, bezpieczna i skuteczna ochrona, polecana nawet dla niemowląt od 3. miesiąca życia, a także kobiet w ciąży i wszystkich osób z bardzo wrażliwą i delikatna skórą.
Aktywny składnik – Citrodiol – pochodzenia naturalnego to ekstrakt z australijskiego gatunku eukaliptusa (Eucalyptus Maculata Citrodiora) o właściwościach skutecznie odstraszających insekty. Preparat został przetestowany dermatologicznie. Nie zawiera alkoholu, barwników i parabenów. Swoje działanie utrzymuje do 3 godzin od zastosowania.
Więcej informacji na stronie internetowej Chicco Polska.
Sugerowana cena detaliczna: 26 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza