Z myślą o dobrym śnie dziecka – kołyski dla dzieci Lulubaby

2014-01-16 7:00

Troską każdego rodzica jest spokojny sen malucha. Wybierając kołyski dziecięce, należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania. Rozwiązaniem, które sprawdzi się jako pierwsze łóżeczko dla dziecka, może być kołyska Troll Nursery, zapewniająca komfortowy wypoczynek.

z mysla o dobrym snie dziecka kolyski dla dzieci lulubaby
Autor: _materialy_prasowe

Kołyska dla dziecka często bywa traktowana jako pierwsze łóżeczko. Należy więc zwrócić uwagę, by była wykonana z materiałów bezpiecznych dla małego użytkownika, takich jak drewno. Również materiały i środki stosowane do wykończenia muszą być nietoksyczne (farby, kleje) i wytworzone najlepiej na bazie wody.

W przypadku kołyski dobrze jest rozważyć wybór modelu, który kołysze się w poziomie. Korzyść, jaka z tego płynie, to mechanizm zapobiegający wprowadzaniu kołyski w zbyt silne, niebezpieczne ruchy. Kołysanie jest tutaj płynne i co najważniejsze bezpieczne dla malucha. Dodatkowo funkcja blokująca mechanizm pozwala na przeobrażenie kołyski w łóżeczko dla dziecka. Kołyski Anna Glider Crib firmy Troll Nursery (dostępne w ofercie Lulubaby) spełniają powyższe wymagania, jednocześnie zachwycając estetycznym wyglądem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza