Zabawki drewniane Tidlo - zestaw strażacki

2015-02-18 7:02

Wielu rodziców pamięta je z czasów swojego dzieciństwa. Obecnie zabawki drewniane wracają do łask. Solidne, bezpieczne i kolorowe znów cieszą dzieci, przybierając coraz ciekawsze formy, jak zestaw strażacki marki Tidlo.

Zabawki drewniane wpisują się w popularną modę na eko. Ciepłe w dotyku, wygładzone, malowane drewno stymuluje zmysły i wyobraźnię maluchów. Te zalety wspomnianego materiału wykorzystała marka Tidlo tworząc serię, w skład której wchodzą wóz, remiza i figurki strażaków.

Zabawki drewniane Tidlo - zestaw strażacki z całą gamą akcesoriów

W wyposażeniu samochodu  znajdują się 2 węże z dyszą, 2 węże przedłużające oraz obrotowa, rozkładana drabina. W otwieranym schowku dzieci znajdą ponadto takie akcesoria, jak gaśnica czy trójkąt ostrzegawczy. Realizmu dodadzą zabawie pachołki, barykady czy atrapy ognia.

Bogaty zestaw elementów kryje też remiza strażacka. Jak inne zabawki drewniane marki Tidlo z tej serii, zestaw strażacki rozwija kreatywność i edukuje dzieci już od 3. roku życia, stanowiąc doskonały pretekst do zapoznania maluchów z zawodem strażaka.

Serię można uzupełnić o cztery figurki strażaków, wyposażonych w siekierę, megafon, gaśnicę oraz butlę z tlenem i maskę.

Kiedy dyżurny dyspozytor otrzymuje wezwanie do pożaru, w remizie rozbrzmiewa dźwięk dzwonu, a przebywający na poddaszu strażacy szybko zjeżdżają po rurze, zabierają potrzebny sprzęt i wsiadają do wozu. Pojazd natychmiast zjeżdża po rampie i rusza do akcji!

Więcej na temat tej i innych zabawek drewnianych na www.piccoland.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza