Zdrowy sen z antyrefluksową poduszką Vitmat

2013-06-17 8:00

Stosowanie poduszek w kształcie klinów w łóżeczkach niemowlęcych ma charakter profilaktyki antyrefluksowej (przeciw ulewaniu pokarmu). Zapewnia właściwe ułożenie dziecka i jest zalecane dla dzieci mających problemy z górnymi drogami oddechowymi.

zdrowy sen z antyrefluksowa poduszka vitmat
Autor: _materialy_prasowe

Poduszka w kształcie trójkąta (klinu), wykonana z wysoko elastycznej pianki, zapewnia dziecku stabilne podparcie. Dobrze sprawdza się też w przypadku maluchów, którym często się ulewa, oraz podczas  stanów przeziębieniowych, ponieważ kąt nachylenia główki dziecka ułatwia mu swobodne oddychanie. Poduszka może być stosowana bezpośrednio pod główkę lub pod  materac. Kremowy pokrowiec z delikatnym haftem jest wykonany z dzianiny opartej na naturalnej bawełnie, charakteryzującej się delikatnością w dotyku oraz właściwościami neutralizującymi wolne rodniki, a także zdolnością wiązania wilgoci. Można go prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Odpowiednie wszycie zamka pozwala na łatwe zdejmowanie i zakładanie pokrowca. Wymiary poduszki: 60x38x8/1cm. Produkt wykonano z atestowanych materiałów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza