Zimowy niezbędnik: czapki dla dzieci tylko to w duecie!

2016-12-06 13:10

Aby zabawa na świeżym powietrzu przebiegała  radośnie, trzeba wyposażyć najmłodszych w odpowiednie ubrania i akcesoria. Tak samo jak ciepłe kurtki istotne są czapki dla dzieci oraz odpowiednia ochrona szyi.

Combo Set Junior to  zestawy składające się z chusty i czapki lub czapki i komina. Pierwszy z nich znajduje zastosowanie o każdej porze roku i może towarzyszyć maluchowi podczas takich aktywności jak: jazda na nartach, łyżwach, sankach czy codzienny spacer. Lekkie czapki  dla dzieci z zewnątrz pokryte są mickrofibrą, a od środka wyściełane miękkim polarem. Dwie warstwy tworzą wypełnioną powietrzem przestrzeń. Takie rozwiązanie ogranicza kontakt głowy z zewnętrzną, zimną warstwą pozwalając na utrzymanie właściwej temperatury.

Bezszwową chustę z mikrofibry można ponadto wiązać na głowie na kilkanaście sposobów. Zapewnia ona doskonałą termoregulację i kontrolę wilgotności, odprowadzając pot na zewnątrz i zapobiegając przenikaniu wilgoci do środka. Drugi zestaw oprócz czapki zawiera polarowy komin, doskonale chroniący szyję pociechy przed wiatrem, wilgocią i ujemną temperaturą.

Wszystkie czapki dla dzieci oraz pozostałe akcesoria są wykonane w technologii Polygiene® Active Odor Control i dostępne w dwóch kolorach. Rozmiar głowy 50–55 cm. Komfort termalny: od  -10°C do +10°C. Produkcja:  Hiszpania.

Więcej informacji na www.buff.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza