Zmiękczający żel na ciemieniuchę Emolium

2012-02-10 16:32

Żel na ciemieniuchę Emolium. Linia Emolium została wzbogacona o nowy produkt: Zmiękczający żel na ciemieniuchę. Jest to preparat przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej skóry głowy niemowląt z ciemieniuchą czyli grubymi, żółtymi łuskami przypominającymi łupież.

Zmiękczający żel na ciemieniuchę Emolium
Autor: _photos.com|photos.com Zmiękczający żel na ciemieniuchę Emolium

Dzięki starannie dobranej formule, żel nawilża skórę, złuszcza łuskę oraz łagodzi podrażnienia tym samym skutecznie zmniejszając objawy ciemieniuchy. Jego receptura została opracowana we współpracy z dermatologami.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i jest odpowiedni do pielęgnacji dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.

Zmiękczający żel na ciemieniuchę Emolium dzięki kompleksowej pielęgnacji skóry głowy zmniejsza objawy ciemieniuchy. Preparat działa wielopłaszczyznowo:

  • nawilża i zmiękcza skórę,
  • złuszcza łuskę,
  • reguluje florę bakteryjną,
  • łagodzi podrażnienia.

Preparat posiada wygodny aplikator, który umożliwia precyzyjne nałożenie preparatu. Wyjątkowo forma żelu sprawia, że nie pozostawia on na skórze tłustego filmu.

Składniki aktywne: Natural Extract AP, hialuronian sodu, kwas laktobionowy, biolin, D-pantenol, alanoina

Jak stosować Zmiękczający żel na ciemieniuchę Emolium?

Krok 1: 30 minut przed kąpielą nanieść niewielką ilość żelu na skórę głowy w miejscu występowania ciemieniuchy i delikatnie wmasować.
Krok 2: Pozostawić na skórze przez 30 minut.
Krok 3: Spłukać wodą.

W uporczywych stanach, po zastosowaniu środków pielęgnacyjnych, można wyczesać łuski miękką szczoteczką (nie należy drapać, używać grzebienia, gdyż prowadzi to do pogorszenia kondycji skóry).

Cena: 35 zł 
Pojemność: 100 ml
Emolium jest dostępne wyłącznie w aptekach, bez recepty

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza