Zmywarka – higiena i sterylność naczyń dla dzieci

2013-01-22 10:11

Niemowlęta i małe dzieci z powodu niższej odporności są o wiele bardziej narażone na ataki niebezpiecznych bakterii i mikroorganizmów. Warto zadbać o to, aby butelki i pozostałe naczynia były sterylnie czyste, dzięki czemu kontakt maluszków z bakteriami będzie ograniczony.

zmywarka Beko
Autor: _materialy_prasowe

Wybór zmywarki do naczyń powinien zależeć m.in. od programów, w które jest ona wyposażona. Program Baby Protect powstał specjalnie z myślą o niemowlętach i mają go np. zmywarki Beko (m.in. model DSFN 6831 X). Zapewnia on cykl intensywnego mycia z dodatkowym płukaniem gorącą wodą. Takie rozwiązanie umożliwia jeszcze skuteczniejsze pozbycie się resztek pokarmów z butelek, sztućców i naczyń dla dzieci (w stopniu porównywalnym z wygotowaniem). Pomaga także pozbyć się bakterii i innych mikroorganizmów tak, żeby naczynia były w 99,99% sterylne, a dzieci zdrowe i bezpieczne.
Zmywarka z programem Baby Protect idealnie umyje naczynia, a rodzice będą mieli więcej czasu dla swojej pociechy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza