Wzmocnij zęby po ciąży i karmieniu piersią!

2014-01-28 7:00

Ciąża i karmienie piersią stanowią ogromne obciążenie dla organizmu kobiety – witaminy i minerały niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania są w pierwszej kolejności dostarczane dynamicznie rosnącemu maluchowi.

wzmocnij zeby po ciazy i karmieniu piersia
Autor: _materialy_prasowe

Na niedobory minerałów i witamin szczególnie narażone są zęby, których struktura jako pierwsza ulega osłabieniu. W celu regeneracji po ciąży i laktacji, a tym samym poprawy stanu zębów i dziąseł, należy zadbać o właściwą dietę – wzbogacić jadłospis o produkty zawierające dużą ilość wapnia, a także witaminę D, dzięki której wapń jest lepiej przyswajany przez organizm.

Dobre efekty może przynieść stosowanie odpowiedniej suplementacji. Po zakończeniu naturalnego karmienia warto zdecydować się na przyjmowanie preparatu, który pomoże nie tylko zachować mocne i zdrowe zęby, lecz także dziąsła. Oba te działania łączy Dentocal firmy Lek-Am.

Specjalistyczny preparat w tabletkach Dentocal dzięki 11 wyselekcjonowanym składnikom jest pomocny w leczeniu ubytków i uszkodzeń zębów oraz nadwrażliwości dziąseł. Polecany po okresie ciąży i karmienia piersią, a także po zabiegach chirurgii stomatologicznej, podczas stosowania diet redukcyjnych i kobietom w trakcie menopauzy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza