Złoty Brzuszek: zobacz, jakie nagrody możesz otrzymać, głosując w plebiscycie [GALERIA]

Złoty Brzuszek jest plebiscytem na najlepsze produkty dla mam i dzieci do 2. roku życia. Jego tegoroczna edycja kończy się 20 listopada 2015. To właśnie do tego dnia możesz oddać swój głos w Złotym Brzuszku. Zobacz, jakie nagrody czekają na osoby biorące udział w plebiscycie!

Złoty Brzuszek ma na celu wyłonienie najlepszych, zdaniem czytelniczek czasopisma "M jak Mama" oraz serwisu Mjakmama24.pl produkty w prezentowanych kategoriach. W roku 2015 plebiscyt odbywa się już po raz siódmy, a każdy z produktów - jego laureatów - przez rok będzie mógł się tytułować właśnie mianem Złotego Brzuszka.

Złoty Brzuszek: jak wygląda głosowanie?

Czytelnicy mogą oddawać swoje głosy w 5 kategoriach: kobieta w ciąży, mama w połogu i karmiąca piersią, pielęgnacja i higiena dziecka, opieka nad dzieckiem oraz żywienie małego dziecka. Głosy w ramach plebiscytu Złoty Brzuszek mogą być oddawane w dwóch formach: czytelniczki "M jak Mama" głosują za pomocą sms-ów, a użytkowniczki portalu Mjakmama24.pl - oddając głos za pomocą formularza na stronie internetowej. Oddaniu głosu musi towarzyszyć komentarz, wyjaśniający, dlaczego właśnie głosuje się na dany produkt.Nagradzane będą najciekawsze i najbardziej oryginalne komentarze.

Informację o numerze SMS przysługującym konkretnemu produktowi, a także formularz do głosowania znajdziecie na stronie

http://www.mjakmama24.pl/zlotybrzuszek/.

Złoty Brzuszek: co możesz wygrać?

Biorąc udział w głosowaniu w ramach Złotego Brzuszka,możecie wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Osoba, która zdobędzie pierwsze miejsce za głosowanie poprzez SMS otrzyma zestaw mebli dziecięcych Pinio, laureaci miejsc od drugiego do czwartego - zestaw naczyń Tupperware Ultra Pro. Za miejsca od V do VII można otrzymać odkurzacz Hoover DV70 DV30011, a za miejsca od VIII do X - kolekcję Świetlne Miejsca od Partylite. Miejsca od XI do XIII są nagradzane stacją parową Hoover DV70 DV30011, a od XIV do XVII - poduszką i materacem od Hevea. W głosowaniu internetowym w Złotym Brzuszku za miejsca od I do X można otrzymać zestaw: torbę Tasche oraz odświeżającą mgiełkę do ciała Cytryna&Bazylia Yves Rocher.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich nagród w Złotym Brzuszku w dołączonej galerii! Podajemy w niej również informacje o wartości każdej z nich.

Aktualizacja: 2016-04-13 Publikacja: 2015-11-12
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.