Targi Mother&Baby - największe w Polsce targi kierowane do konsumenta już w kwietniu!

targi
fot.: materiały prasowe
Targi Mother&Baby są skierowane do rodzin spodziewających się dziecka i posiadających najmłodsze pociechy.

Targi Mother&Baby odbędą się 9-10 kwietnia 2016 w Hali Amber Expo. To wyjątkowa okazja nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka, ale i rodziców tych najmłodszych pociech - do 7. roku życia. Przeczytajcie, jakie atrakcje czekają na odwiedzających Targi Mother&Baby.

Targi Mother&Baby od 10 lat odbywają się w takich miastach jak: Gdańsk, Warszawa, Wrocław i cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród zwiedzających, ale i samych wystawców.

Targi Mother&Baby: co będzie się działo w edycji 2016?

W Gdańsku zostaną zachowane wszystkie najważniejsze elementy Targów Mother&Baby, czyli m.in.:

- bezpłatne USG i KTG dla kobiet w ciąży, bezpłatne badania funkcji mięśni dna miednicy (tzw. mięśni Kegla), pomiar cukru we krwi, konsultacje medyczne, ciekawe wykłady, spotkania ze specjalistami (dietetycy, położne, ginekolodzy, logopedzi i inni)

- spotkanie ze znanym fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim

- strefa pielęgnacji dla kobiet, a w niej między innymi porady wizażystów, stylistów, warsztaty brafittingu, pielęgnacja skóry w trakcie i po ciąży oraz wiele innych niespodzianek

- warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących niemowląt, tatusiowie w ciąży, sesje zdjęciowe, fitness dla kobiet w ciąży oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku

- strefa zabaw z Lego Duplo

- warsztaty gotowania dla dzieci, plac zabaw z animacjami dla dzieci, dmuchańce-skakańce, konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje dla całej rodziny

- możliwość zrobienia zakupów

- już niedługo na naszej stronie szczegółowy program targów oraz lista wystawców - www.motherandbaby.pl

Targi Mother&Baby: kolejne edycje

Kolejne edycje Targów Mother&Baby odbędą się 7-8 maja 2016 we Wrocławiu w Hali Stulecia oraz 18-19 czerwca na warszawskim Służewcu.

Aktualizacja: 2016-03-07 Publikacja: 2016-03-07
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.