Konkurs Laurka dla Babci i Dziadka. Możesz wygrać książki i płyty - wyniki!

laurka na dzień babci i dziadka
fot.: materiały prasowe
W konkursie "Laurka na Dzień Babci i Dziadka", aby móc wygrać jedną z nagród, wystarczy wysłać zdjęcie laurki przygotowanej przez kochające wnuki.

Dzień Babci i Dzień Dziadka - ukochanych opiekunów dzieci już niedługo. Z tej okazji przygotowałyśmy dla was specjalny konkurs, w którym możecie wygrać 10 książek i 10 płyt DVD. Zapoznajcie się ze szczegółami!

Dziękujemy bardzo za wszystkie odpowiedzi Oto lista laureatek:

Płyty DVD "Mały Książę" wygrywają:

1. Monika Jamróz-Brzegowa
2. aldonkus
3. MamaOSkara
4. yooopie
5. netoguga
6. wiktoria-2109
7. monbarga
8. vikkaj
9. bdrozdek
10. Kamila Kamila

Książki wygrywają (książki będą wysyłane losowo):

1. asiamm2
2. Jerzy ciemny
3. xenia
4. dorota_profit
5. marika1503
6. model1983
7. malwa 7
8. grzegorowska
9. Beata361
10. malnad

Zwyciężczynie bardzo prosimy o wysłanie swoich danych (imienia i nazwiska, adresu i loginu z forum) na e-mail: asierant@grupazpr.pl.

Serdecznie gratulujemy!

-----------------------------------------------

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najważniejszych świąt w kalendarzu najmłodszych. Z okazji 21 i 22 stycznia dzieci przygotowują w przedszkolu przedstawienia, specjalnie dla swoich dziadków, którzy, pełni wzruszenia, obserwują występy swoich wnuków. Najmłodsi uwielbiają rodziców swoich rodziców za czas, który im poświęcają i troskę, z jaką się nimi opiekują. Jednym ze sposobów okazania miłości starszemu pokoleniu jest również wręczanie im podarunków. Już od 1964 roku, kiedy w Polsce ogłoszono Dzień Babci, dzieci najczęściej obdarowują swoich dziadków prezentem prosto z serca - własnoręcznie przygotowaną laurką. Dlatego też przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs!

Nagrody

  • 5 książek - "Tadzik się nudzi", Wydawnictwo SKRZAT

  • 5 książek - "Wierszozwierze", Wydawnictwo SKRZAT

  • 10 filmów na DVD - "Mały Książę", Wydawnictwo Kino Świat

Zadanie konkursowe

Zrób z dzieckiem dowolną laurkę dla dziadków np.: kolaż, rysunek, wyklejankę, wycinankę - technika jest dowolna. Zdjęcie laurki dodaj w wątku na forum.

Biorę udział!

1. Aby móc dodać zdjęcie, należy zarejestrować się na forum Mjakmama24.pl. Możesz to zrobić w tym miejscu

2. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem forum, wystarczy się zalogować.

3. W konkursie można dodać tylko 1 zdjęcie. Kolaż przedstawiający kompozycję fotografii nie będzie brany pod uwagę.

Konkurs trwa od 11.01.2016 do 24.01.2016.

Nicki laureatów Konkursu zostaną opublikowane do 01.02.2016 r. w wątku konkursowym na forum.mjakmama24.pl oraz w tym artykule.

Zapoznaj się również z regulaminem konkursu.

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2016-01-27
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.