Zobacz Partnerów akcji Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży!

wiecej-zyczliwosci-partnerzy

Akcja Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży z roku na rok, cieszy się coraz wiekszą popularnością. Doceniają to także nasi Partnerzy. Tegoroczną akcję wspierają znane marki, media i instytucje. 

O powodzeniu akcji Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży świadczy zaangażowanie naszych Partnerów i Sponsorów.

W tegorocznej edycji dołączyli do nas

Partnerzy strategiczni:

 

 

 

 

Pozostali Partnerzy: 

 

 

 

Partnerzy medialni:

 

 

 

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie kobiety w ciąży!

Aktualizacja: 2017-04-14 Publikacja: 2016-03-09
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.