"Ale co to jest za choroba w ogóle?" Youtuber zapytał kobiet, czy usunęłyby TAKIE dziecko

2020-11-24 14:04

Ten film stał się hitem internetu! Dlaczego? Bo z jednej strony śmieszy, ale z drugiej strony... po prostu żenuje. Jego autor obnażył, kto z rozmówców spał na lekcjach biologii.

Ale co to jest za choroba w ogóle? Youtuber zapytał kobiety, czy usunęłyby TAKIE dziecko
Autor: Brzoza TV/ Youtube

Aborcja i homoseksualizm to w naszym kraju drażliwe kwestie. Czy Polacy mają wiedzę na kontrowersyjne tematy, na które tak chętnie się wypowiadają - nawet przed kamerą? Niestety nie zawsze.

Łukasz Brzozowski, youtuber prowadzący kanał Brzoza TV, zapytał przechodniów na warszawskich ulicach co zrobiliby, gdyby urodziło im się dziecko... Homo sapiens.

Można by pomyśleć: a co niby innego zrobić? Wychować i cieszyć się, że to nie Homo erectus albo Homo neandertalis. Homo sapiens (czyli z łaciny "człowiek rozumny") to bowiem rodzaj, do którego należymy wszyscy - i to już od tysięcy lat.

Żeby śmiać się z tego pytania trzeba jednak najpierw wiedzieć, co oznacza ta łacińska nazwa. To informacja, którą poznaje się w szkole podstawowej, okazuje się niestety, że nie każdy dostatecznie uważał na lekcjach.

Dla kogoś, kto nie wie, kim jest Homo sapiens, łacińskie określenie może brzmieć jak nazwa poważnej choroby. Podejrzenie może budzić też słowo "Homo"... Czy Warszawiacy dokonali by aborcji TAKIEGO dziecka? Sami zobaczcie.

Co zrobić z dzieckiem Homo sapiens? Zobacz film

Czytaj także: Wady wrodzone płodu. Sprawdź, jaka jest przyczyna najczęstszych wad rozwojowych