"Ale co to jest za choroba w ogóle?" Youtuber zapytał kobiet, czy usunęłyby TAKIE dziecko

2020-11-24 14:04 Dagmara Osińska
Ale co to jest za choroba w ogóle? Youtuber zapytał kobiety, czy usunęłyby TAKIE dziecko
Autor: Brzoza TV/ Youtube

Ten film stał się hitem internetu! Dlaczego? Bo z jednej strony śmieszy, ale z drugiej strony... po prostu żenuje. Jego autor obnażył, kto z rozmówców spał na lekcjach biologii.

Aborcja i homoseksualizm to w naszym kraju drażliwe kwestie. Czy Polacy mają wiedzę na kontrowersyjne tematy, na które tak chętnie się wypowiadają - nawet przed kamerą? Niestety nie zawsze.

Łukasz Brzozowski, youtuber prowadzący kanał Brzoza TV, zapytał przechodniów na warszawskich ulicach co zrobiliby, gdyby urodziło im się dziecko... Homo sapiens.

Można by pomyśleć: a co niby innego zrobić? Wychować i cieszyć się, że to nie Homo erectus albo Homo neandertalis. Homo sapiens (czyli z łaciny "człowiek rozumny") to bowiem rodzaj, do którego należymy wszyscy - i to już od tysięcy lat.

Żeby śmiać się z tego pytania trzeba jednak najpierw wiedzieć, co oznacza ta łacińska nazwa. To informacja, którą poznaje się w szkole podstawowej, okazuje się niestety, że nie każdy dostatecznie uważał na lekcjach.

Dla kogoś, kto nie wie, kim jest Homo sapiens, łacińskie określenie może brzmieć jak nazwa poważnej choroby. Podejrzenie może budzić też słowo "Homo"... Czy Warszawiacy dokonali by aborcji TAKIEGO dziecka? Sami zobaczcie.

Co zrobić z dzieckiem Homo sapiens? Zobacz film

Czytaj także: Wady wrodzone płodu. Sprawdź, jaka jest przyczyna najczęstszych wad rozwojowych

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

NOWY NUMER! W magazynie Dziecko Zakupy i My: mnóstwo inspiracji dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży – nie tylko na Święta! W najnowszym numerze przeczytasz o wirusach, o dobrym śnie, diecie alergika i życiu bez telewizora.

Czytaj więcej
DZiM 12/20
KOMENTARZE