Napisali do dzieci "poradzicie sobie w życiu" i wyszli z domu. Szuka ich policja w całym kraju

2023-05-25 9:36

Małżeństwo z Warszawy zostawiło dzieciom pożegnalny list i wyszło z domu. Od kilku dni pary szuka policja w całym kraju. "Jesteśmy z was dumni. Poradzicie sobie w życiu" - napisali rodzice nastoletnim synom w liście.

Zaginione małżeństwo z Warszawy
Autor: Getty Images/Policja Zakopane Małżeństwo z Warszawy zostawiło dzieciom pożegnalny list i wyszło z domu.

Ta sprawa poruszyła cały kraj. 44-letnia Aneta Jagna i 49-letni Adam Jagna zostawili dzieciom pożegnalny list i w nocy z 20 na 21 maja wyszli z domu. Zaniepokojeni synowie poinformowali o sprawie rodzinę, a ta powiadomiła służby. Od kilku dni małżeństwa szuka policja.

"Chłopcy jesteście dzielni"

Małżeństwo zostawiło dwóm nastoletnim synom kartkę, na której napisało, że wierzy, że chłopcy poradzą sobie w życiu. "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni" - tak wg informacji PAP brzmiała wiadomość rodziców do dzieci.

Nie napisali jednak, dokąd się wybierają ani nie poinformowali dzieci o swoich zamiarach.

Widziani w Zakopanem

Z ostatnich informacji wynika, że para mogła przebywać na terenie Tatr. Widziano ich w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej, gdzie spędzili jedną noc. Później wyszli w góry, ale na razie nie ma informacji, dokąd się udali.

Policja prosi o pomoc

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob. Mężczyzna ma 182 cm wzrostu, włosy krótkie, zarost krótki. Oboje prawdopodobnie mają tatuaże na lewych ramionach. W dniu zaginięcia byli ubrani na sportowo — informuje policja.

Funkcjonariusze proszą również o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc ustalić miejsce pobytu Anety i Adama Jagna. Informacje można przekazać na adres mailowy: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Czytaj: Miał 3 lata, gdy zaginęła jego mama. Po latach odkrył przerażąjącą prawdę

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza