Pomoc przyszła za późno. Mała Nadia przegrała walkę z chorobą. „Serce pęka z bólu"

2023-03-07 12:35

Tę tragiczną informację podano przed godziną na oficjalnym profilu małej wojowniczki. W zbiórkę funduszy na kosztowną operację serduszka i wątroby w Bostonie zaangażowało się tysiące osób. Mimo uzbieranych pieniędzy, nie udało się uratować dziewczynki. Pomoc przyszła za późno. „Nie pogodzę się z tą śmiercią. Serce pęka z bólu ” – piszą zrozpaczeni darczyńcy.

Pomoc przyszła za późno. Mała Nadia przegrała walkę z chorobą. „Serce pęka z bólu
Autor: Facebook @Wojowniczka Nadia - Podaruj mi życie Pomoc przyszła za późno. Mała Nadia przegrała walkę z chorobą. „Serce pęka z bólu"

Nadusia wielokrotnie w swoim krótkim 3-letnim życiu zaglądała śmierci w oczy. Gdy była już tak blisko celu i wylot do kliniki w Bostonie był już na wyciągnięcie ręki, nagle stan jej zdrowia zaczął się pogarszać. W chwili, gdy pasek na jej zbiórce zaświecił się na zielono, dziewczyna po raz kolejny walczyła o swoje życie na OIOMie. Niestety dziś tę 3-letnią walkę przegrała.

Pod 8-latkiem zarwał się lód. Chłopiec nie żyje

„Nasza Nadusia powiększyła grono Aniołków”

„'Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić… tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić'. Z wielką przykrością ze łzami w oczach i bólem serca, informuję że Nasza Nadusia powiększyła grono Aniołków” – napisano na profilu dziewczynki „Wojowniczka Nadia - Podaruj mi życie”.

W dalszych rozdzierających serca słowach zwrócono się wprost do dziewczynki:

„NADUSIU walczyłaś z całych sił, zjednoczyłaś i rozkochałaś w sobie tysiące serc, a teraz te tysiące serc płaczą za Tobą. Nadusiu za wcześnie.....zdecydowanie za wcześnie pożegnałaś się z Nami. Odpoczywaj Aniołku tam na górze i opiekuj się swoją rodziną i Nami. Nadusiu nie mówimy żegnaj, a do widzenia”.

Jednocześnie poproszono wszystkich o nie wysyłanie kondolencji w prywatnych wiadomościach do rodziców i rodziny dziewczynki.

Kondolencji nie ma końca

Tylko przez godzinę pod postem pojawiło się ponad 6 tysięcy kondolencji od zrozpaczonych internautów, którzy śledzili losy dziewczynki i wspierali ją w walce o zdrowie:

„NADUSIA była inspiracją dla nas wszystkich i nigdy nie zapomnimy odwagi, jaką wykazała się w obliczu przeciwności losu. Była symbolem nadziei i siły dla nas wszystkich i zawsze będziemy ją wspominać z miłością. Poświęćmy chwilę, aby złożyć hołd tej pięknej duszy, która tak głęboko dotknęła nas wszystkich. Niech pamięć o niej pozostanie żywa w naszych sercach na zawsze”.

„Od rana bałam się wejść na FB, wiedząc że mi się wyświetli post Nadi... Boże czyżbyś aż taką armię w niebie budował i tej wojowniczki potrzebował”.

„Nie pogodzę się z tą śmiercią. Serce pęka z bólu. Ten świat jest niesprawiedliwy.Aniołku spoczywaj w spokoju I bez bólu”.

„Serce me płacze. Żegnaj kruszynko, odłożyłaś swą zbroje i założyłaś anielskie skrzydełka. Za wcześnie kochanie. Będziemy tęsknić i płakać za Tobą. Spoczywaj w spokoju, bez bólu, bez cierpienia. Biegaj po niebieskich łąkach, zaznaj radości i miłości aniołków”.

„Aniołku tak bardzo Cię pokochaliśmy, tak strasznie ciężko przyjąć tą wiadomość do siebie. Na zawsze pozostaniesz w naszych serduchach Iskierko. Mam tylko nadzieję że już nie cierpisz i jesteś szczęśliwa w niebie ogromne wyrazy współczucia dla rodziców i bliskich, musicie byś silni”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza