Kraina Mapetów na Bulwarach Wiślanych

2018-08-03 12:16

W ten weekend na Bulwary Wiślane zawita Kraina Mapetów! W sobotę od 15:00 odbędzie się familijne przedstawienie interaktywne Kony Puppets Show – spektakl przedstawiający świat lalek, pełnych radości kolorów, zabawy, a także elementów edukacyjnych. Przez cały weekend będzie można również przenieść się do świata... wirtualnej rzeczywistości!

kraina mapetów
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Kony Puppets Show - Kraina Mapetów
  2. Salon Wirtualnej Rzeczywistości VRroom360

Kony Puppets Show - Kraina Mapetów

W sobotę i w niedzielę od 12:00 do 17:00 na tarasach przy pawilonie Bella Italia dzieci będą zabawiać animatorzy Parku Rozrywki Julinek. Wśród proponowanych atrakcji jest:

  • malowanie buziek,
  • tworzenie masek,
  • teatr wyssany z palca,
  • cyrkowy mim,
  • balonowe zoo,
  • balonowa wojna.

W sobotę od 15:00 na Scenie odbędzie się familijne przedstawienie interaktywne Kony Puppets Show - Kraina Mapetów.

To spektakl przedstawiający świat lalek, pełnych radości kolorów, zabawy a także elementów edukacyjnych. Jest to Interaktywne lalkarskie show dla dzieci i dorosłych. Wystąpią postacie lalkowe inspirowane m.in.: Minionkami, Trollami, Królem Julianem i pingwinami z Madagaskaru a także księżniczką Elsą i Olafem oraz wieloma innymi. 

„Kraina Mapetów” to spektakl przedstawiający świat lalek pełnych radości kolorów zabawy a także elementów edukacyjnych. Jest to Interaktywne lalkarskie show dla dzieci i dorosłych. Twórcami spektaklu jest pracownia "Kony Puppets" znana z produkcji lalek do min. Filmu "Planety Singli" oraz Musicalu "Avenue Q" w Gdyni i Opowieści Kota Śpiocha (MiniMini+), oraz Konrad "KONY" Czarkowski finalista programu "Mam Talent" oraz półfinalista "Britains Got Talent" .

W niedzielę o 17:00 w tym samym miejscu odbędzie się Hi Dance z Nasserem.

Salon Wirtualnej Rzeczywistości VRroom360

Czym jest wirtualna rzeczywistość? To interaktywny obraz 3D podłączony do komputera, którym możesz manipulować, tworząc iluzję obecności w wykreowanym świecie. Twój mózg oszukują trzy czynniki: trójwymiarowy obraz, dźwięk 3D oraz technologia śledzenia ruchów całego ciała.

Dzięki temu jest możliwość całkowitego zanurzenia się w tym świecie. Zupełnie tak, jak byś tam był. Otwiera się przed Tobą wachlarz możliwości. Możesz zwiedzać światy, które już nie istnieją. Możesz się znależć w świecie dinozaurów lub w kosmosie. Możesz zresetować się po ciężkich zmaganiach z "realem", bo w świecie wirtualnym wszystko jest możliwe, a jesteś nadal w ciepłym, bezpiecznym pomieszczeniu.VRroom360 znajduje się w nowoczesnym budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 ). Oferuje 4 duże i bezpieczne stanowiska z HTC Vive, które wprowadzą w świat wirtualnej rzeczywistości. 

W sobotę i w niedzielę od 13:00 do 21:00 VRRoom360 pojawi się w pawilonie Przystanek Sztuka!

mapety
Autor: _materialy_prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza