Matka doniosła na swojego syna policji, bo chciała go chronić. Jego tłumaczenie powala

2023-11-07 12:10

Bezsilna matka 17-latka z powiatu puckiego, by chronić swojego syna, doniosła na niego na policję. Kobieta podejrzewała swoje dziecko o posiadanie narkotyków. Przybyli na miejsce funkcjonariusze w łóżku nastolatka znaleźli worek pełen mefedronu. Tłumaczenie nastolatka wprawiło policjantów w osłupienie.

Matka doniosła na swojego syna policji, bo chciała go chronić. Jego tłumaczenie powala
Autor: Policja Matka doniosła na swojego syna policji, bo chciała go chronić. Jego tłumaczenie powala

Puccy policjanci udali się do mieszkania zaniepokojonej matki, która zgłosiła, że w pokoju jej 17-letniego syna najprawdopodobniej znajdują się narkotyki. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta od dawna podejrzewała syna o posiadanie i zażywanie środków odurzających. Jak jednak przekazała policjantom, podejmowane działania profilaktyczno–wychowawcze wobec dziecka nie przynosiły oczekiwanych rezultatów.

Pchał samochód "pod prąd". W kieszeni miał narkotyki

W końcu uznała, że nie ma wyjścia i jedyną formą pomocy swojemu dziecku jest zgłoszenie całej sprawy na policję i proszenie funkcjonariuszy o „podjęcie działań prawnych”.

Spał na worku mefedronu tłumacząc, że to jakaś pomyłka

Jak podała pucka policja w komunikacie z 3 listopada, policjanci udali się na kontrolę do wskazanego przez kobietę mieszkania.

„Obecni na miejscu mundurowi, po rozmowie z 17-latkiem i dokonaniu przeszukania zajmowanego przez niego pokoju, zabezpieczyli 65 gramów mefedronu, który w srebrnych zawiniątkach ukryty był w łóżku, na którym leżał chłopak” – czytamy w nim.

17-latek zaczął oględnie się tłumaczyć, twierdząc, że narkotyki w jego kanapie to... jakaś pomyłka i nie należą do niego. Policja nie dała jednak wiary jego słowom. 17-latek został zatrzymany i umieszczony w areszcie. W piątek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Jego losem zajmie się teraz sąd.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza