Zmarła mu córeczka, a ojciec nie miał fotografii. Poprosił o pomoc internautów [FILM]

2014-07-22 16:08

Nathen Steffel chciał mieć zdjęcie zmarłej córeczki. W szpitalu zdążył zrobić tylko jedno, jak dziewczynka była podłączona do aparatury szpitalnej. Nie potrafił sam nanieść zmian na tę fotografię, poprosił więc o pomoc internautów. Ci odpowiedzieli od razu.

Zdjęcie zmarłej córki
Autor: x-news Internauci natychmiast odpowiedzieli na prośbę ojca i zaczęli mu przesyłać szkice i zdjęcia jego zmarłej córeczki.

- Moja córka niedawno zmarła po długiej batalii w szpitalu dziecięcym. Jako że była w nim przez całe swoje krótkie życie, nie mogliśmy zrobić jej zdjęcia bez tych wszystkich rurek. Czy ktoś mógłby usunąć je z tego zdjęcia? - napisał Nathen Steffel na jednym z portali społecznościowych.

Odzew był niesamowity, a to, co miało być jedynie przysługą, zmieniło się w falę wsparcia dla ojca dziewczynki.

Pierwsze próby powstały jeszcze tego samego dnia, a sam wątek został skomentowany ponad 3 tysiące razy. Użytkownicy prześcigali się w usuwaniu szpitalnego sprzętu ze zdjęcia zmarłej córki Steffela. Niektórzy umieścili w wątku szkice i rysunki.

Zobaczcie film:

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza