13.05 INTERAKTYWNA MAPA POLSKI Dumel

2018-04-25 8:00

Interaktywna mapa Polski, która dostarcza wiedzy na temat naszego kraju. Posiada panel dotykowy z aktywnymi ikonkami, pod którymi kryją się informacje dotyczące historii i geografii, a nawet polski hymn – Mazurek Dąbrowskiego!

Interaktywna Mapa Polski
Autor: Materiały klienta
Odliczamy do Dnia Dziecka
Autor: mjakmama.pl

Partnerem kalendarza jest właściciel suplementu diety Bioaron Baby. Zobacz pozostałe nagrody >> Odliczanie do Dnia Dziecka

Interaktywną Mapę Polski otrzymuje wwiissnia@.... Z laureatką skontaktujemy się drogą mailową.

Jak działa Interaktywna Mapa Polski?

Ta innowacyjna mapa Polski w łatwy i przyjemny sposób dostarczy dzieciom cennej wiedzy na temat naszego kraju. Panel dotykowy z aktywnymi ikonami zapozna je z faktami historycznymi oraz geografią, a nawet zaprezentuje hymn Polski – Mazurka Dąbrowskiego.

Wystarczy nacisnąć na wybrane miasto, aby poznać jego nazwę, a nawet ciekawe i szczegółowe fakty z nim związane. Mapę można zawiesić na ścianie lub położyć na podłodze – najważniejsze, aby było Wam wygodnie, bo przed Wami długie godziny fantastycznej zabawy!

Zobacz regulamin konkursu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza