17.05 SUPER MAGIC JINN Dumel

2018-04-25 8:00

Podaruj swojemu dziecku zabawkę, która czyta w myślach! Super Magic Jinn to zabawne zwierzątko, które odgaduje o czym myśli dziecko aż w pięciu kategoriach.

Super Magic Jinn
Autor: Materiały klienta
Odliczamy do Dnia Dziecka
Autor: mjakmama.pl

Partnerem kalendarza jest właściciel suplementu diety Bioaron Baby. Zobacz pozostałe nagrody >> Odliczanie do Dnia Dziecka

Super Magic Jinn otrzymuje kochanieto@... Z laureatem skontaktujemy się drogą mailową.

Jak działa Super Magic Jinn?

Super Magic Jinn to nowa wersja znanej już dobrze zabawki, która potrafi czytać w Twoich myślach. Zabawne zwierzątko zgaduje hasła z aż pięciu kategorii: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty.

Pomyśl o czymś z wybranej kategorii, odpowiadaj szczerze na pytania zadawane przez Jinna, używając słów: tak, nie, nie wiem, to zależy, a on odgadnie o czym myślisz. Baw się dobrze, stawiając mu kolejne wyzwania! Jeżeli będziesz sprytniejszy od niego i znasz hasło z danej kategorii, którego nie zna Jinn - wygrasz!

Zobacz regulamin konkursu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza