Złoty Brzuszek: zobacz, jakie nagrody możesz otrzymać, głosując w plebiscycie [GALERIA]

2015-11-12 15:37

Złoty Brzuszek jest plebiscytem na najlepsze produkty dla mam i dzieci do 2. roku życia. Jego tegoroczna edycja kończy się 20 listopada 2015. To właśnie do tego dnia możesz oddać swój głos w Złotym Brzuszku. Zobacz, jakie nagrody czekają na osoby biorące udział w plebiscycie!

Spis treści

  1. Złoty Brzuszek: jak wygląda głosowanie?
  2. Złoty Brzuszek: co możesz wygrać?

Złoty Brzuszek ma na celu wyłonienie najlepszych, zdaniem czytelniczek czasopisma "M jak Mama" oraz serwisu Mjakmama24.pl produkty w prezentowanych kategoriach. W roku 2015 plebiscyt odbywa się już po raz siódmy, a każdy z produktów - jego laureatów - przez rok będzie mógł się tytułować właśnie mianem Złotego Brzuszka.

Złoty Brzuszek: jak wygląda głosowanie?

Czytelnicy mogą oddawać swoje głosy w 5 kategoriach: kobieta w ciąży, mama w połogu i karmiąca piersią, pielęgnacja i higiena dziecka, opieka nad dzieckiem oraz żywienie małego dziecka. Głosy w ramach plebiscytu Złoty Brzuszek mogą być oddawane w dwóch formach: czytelniczki "M jak Mama" głosują za pomocą sms-ów, a użytkowniczki portalu Mjakmama24.pl - oddając głos za pomocą formularza na stronie internetowej. Oddaniu głosu musi towarzyszyć komentarz, wyjaśniający, dlaczego właśnie głosuje się na dany produkt.Nagradzane będą najciekawsze i najbardziej oryginalne komentarze.

Informację o numerze SMS przysługującym konkretnemu produktowi, a także formularz do głosowania znajdziecie na stronie

https://www.mjakmama24.pl/zlotybrzuszek/.

Złoty Brzuszek: co możesz wygrać?

Biorąc udział w głosowaniu w ramach Złotego Brzuszka,możecie wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Osoba, która zdobędzie pierwsze miejsce za głosowanie poprzez SMS otrzyma zestaw mebli dziecięcych Pinio, laureaci miejsc od drugiego do czwartego - zestaw naczyń Tupperware Ultra Pro. Za miejsca od V do VII można otrzymać odkurzacz Hoover DV70 DV30011, a za miejsca od VIII do X - kolekcję Świetlne Miejsca od Partylite. Miejsca od XI do XIII są nagradzane stacją parową Hoover DV70 DV30011, a od XIV do XVII - poduszką i materacem od Hevea. W głosowaniu internetowym w Złotym Brzuszku za miejsca od I do X można otrzymać zestaw: torbę Tasche oraz odświeżającą mgiełkę do ciała Cytryna&Bazylia Yves Rocher.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich nagród w Złotym Brzuszku w dołączonej galerii! Podajemy w niej również informacje o wartości każdej z nich.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza