Start kampanii społecznej #maluszekwpodróży

2018-04-30 14:52

#maluszekwpodróży to kampania organizowana przez Lionelo, mająca na celu zebranie i udostępnienie kompleksowej wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas podróży z dziećmi – od przygotowań przez porady zdrowotne po aspekty prawne. Do każdego zamówionego fotelika samochodowego Lionelo dołączana będzie specjalna naklejka na szybę, będąca oficjalnym symbolem akcji.

maluszek w podróży
Autor: _materialy_prasowe

Kampania społeczna #maluszekwpodróży ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci przez promowanie wartościowej, merytorycznej wiedzy na tematy powiązane z przewożeniem maluszków. Symbolem akcji jest informacyjna naklejka na szybę.

W ramach kampanii odbędą się dwa ogólnopolskie konkursy, a na oficjalnej stronie akcji – www.maluszekwpodrozy.pl – można znaleźć teksty napisane przez ekspertów: pediatrów, dietetyków czy psychologów. Artykuły dotyczą, między innymi: homologacji fotelików, prawnych regulacji odnoszących się do przewożenia dzieci, sposobów na chorobę lokomocyjną i wielu innych ważnych aspektach podróży.

maluszek w podróży
Autor: _materialy_prasowe

Organizatorzy kampanii zachęcają do oznaczania swoich zdjęć z podróży specjalnym hashtagiem #maluszekwpodróży.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza