5 premier filmowych dla dzieci, które warto zobaczyć

premiry filmowe dla dzieci
fot.: materiały prasowe
Tych 5 premier filmowych dla dzieci zachwyci najmłodszych!

Najmłodsi uwielbiają chodzić do kina. W tym roku czeka na nie wiele ciekawych premier filmowych. Wybraliśmy 5 premier filmowych dla dzieci, które najbardziej powinny zainteresować wasze pociechy.

Wśród tegorocznych nowości filmowych skierowanych do dzieci na uwagę zasługuje kilka filmów. Chyba najbardziej oczekiwanym z nich będzie piąta część "Epoki Lodowcowej". To jednak nie koniec. Dzieci poznają sympatycznego misia polarnego, zajrzą do Zwierzogrodu, gdzie nie ma ludzi, zachwycą się przygodami Robinsona Crusoe i po raz kolejny będą trzymać kciuki, by Kung Fu Pandzie udało się uratować świat. Szykujcie popcorn, oto 5 premier filmowych dla dzieci, które koniecznie trzeba zobaczyć.

5 premier filmowych dla dzieci: Misiek w Nowym Jorku

5 lutego trafi na ekrany polskich kin animacja pt. "Misiek w Nowym Jorku". To opowieść o niedźwiedziu polarnym, który wyrusza do Nowego Jorku, by ratować Arktykę przed deweloperem, który chce ją zasiedlić. Miśkowi towarzyszą nieobliczalne lemingi. Norm będzie miał trudną rolę. Zostanie bowiem korporacyjną maskotką. Twórcy filmu obiecują dużą dawkę humoru.

5 premier filmowych dla dzieci: Zwierzogród

"Zwierzogród" to oczekiwana animacja o świecie pozbawionym ludzi. W filmie poznamy Juddy Hopps, pierwszą królicę zatrudnioną w policji i Nicka Wilde’a – lisa posądzonego o przestępstwo. Obraz wyreżyserował twórca popularnego filmu "Piorun". Premiera: 19 lutego.

>>Przeczytaj również: Czy warto chodzić z dzieckiem do kina i do teatru? Poznaj 5 argumentów na tak!>>

5 premier filmowych dla dzieci: Robinson Crusoe

"Robinson Crusoe" to belgijska animacja, którą zobaczyć będzie można od 4 marca. Film opowiada o papudze znudzonej nieco monotonią życia. Otoczona przyjaciółmi, chciałaby poznawać świat. Pewnego dnia na wyspie zjawia się rozbitek, Robinson Crusoe. Zwierzęta zaprzyjaźniają się z nowym mieszkańcem ich domu. Wspólnie stawią czoła przeciwnościom.

5 premier filmowych dla dzieci: Kung Fu Panda 3

To już trzecie spotkanie z pandą Po. Tym razem bohater ruszy ze swym odnalezionym niedawno ojcem do sekretnej krainy pand. Gdy na horyzoncie pojawi się zły Kai, Po będzie musiał wyszkolić swoich braci, by stawili mu czoło. Film trafi na polskie ekrany 1 kwietnia.

5 premier filmowych dla dzieci: Epoka Lodowcowa 5

"Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie" to kontynuacja kultowej animacji, którą polubiły miliony dzieci. Tylko w naszym kraju filmy z serii zobaczyło ponad 6 milionów widzów. Tym razem Wiewiór będzie musiał uratować naszą planetę przed zbliżającym się do niej meteorem. Nietrudno zgadnąć, że zwierzak sam doprowadził Ziemię na skraj katastrofy. Będzie to prawdziwa walka z siłami natury. Przygody Wiewióra i spółki zobaczymy już 29 lipca.

Aktualizacja: 2016-01-26 Publikacja: 2016-01-26
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.