Kraina Lodu zabawki: nasze propozycje dla dzieci [GALERIA]

Zabawki z filmu "Kraina lodu" to marzenie każdego dziecka. Ten obraz zawładnął sercami wielu małych dziewczynek i chłopców, dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie najciekawszych lalek z Krainy lodu: Anną, Elsą i Olafem w rolach głównych.

"Kraina Lodu" to film animowany, który robił furorę już od pierwszych dni premiery. To obraz, który przedstawia ludzkie tragedie, moc przyjaźni oraz siostrzaną, bezgraniczną miłość. Nic więc dziwnego, że polubiły go całe rodziny, a dzieci chcą mieć jak najwięcej gadżetów z popularnymi bohaterami. Zapoznajcie się więc z zabawkami Kraina Lodu, które specjalnie dla was przygotowałyśmy.

Zabawki Kraina Lodu: jaka jest fabuła tego filmu animowanego?

Film Kraina lodu opowiada o dwóch siostrach. Anna jest zwykłą rudowłosą dziewczynką. Natomiast Elsa posiada niesamowitą moc. Przy użyciu kilku gestów potrafi wokół siebie roztoczyć istną zimową krainę. Pewnego dnia dziewczynki bawią się razem i lepią bałwana o imieniu Olaf. Następnie Anna prosi siostrę, aby zrobiła jak nawiększą górkę do zjeżdżania. Elsa niechętnie przystaje na jej propozycję, a gdy Anna wspina się na jej szczyt, nagle spada. Rodzice zaprowadzają więc córkę do troli, które, aby uratować jej życie, muszą wymazać z pamięci fakt, że jej siostra posiada magiczne moce. Przez kolejne lata Elsa ukrywa się w swoim pokoju przed Anną. Nie chce się z nią bawić, aby jej nie skrzywdzić. Kiedy przychodzi dzień koronacji, przez przypadek Anna odkrywa sekret siostry, a ta zamraża całe królestwo i ucieka do ciemnego lasu, aby się ukryć. Film opowiada o poszukiwaniach Anny, która za wszelką cenę chce sprawić, aby jej siostra - Elsa - była znów szczęśliwa.

Czytaj także: Zabawki interaktywne dla dzieci: jak działają i jak je wybierać? [10 propozycji]

Zabawki Kraina Lodu: jakie produkty można kupić?

Zabawki Kraina Lodu są kierowane głownie do dziewczynek. Lalka Elsa, figurki, toaletki oraz książki to tylko niektóre z wielu gadżetów z Elsą i Anną. Istnieją jednak również rózne puzzle, gry planszowe, karciane, lub interaktywne np. lodziarnia, w które mogą bawić się również chłopcy. Film zrobił dużą furorę na całym świecie, więc producenci ciągle prześciagą się w pomysłach na nowe zabawki z motywem tej produkcji.

Czytaj także: KREATYWNE MALUCHY – zabawki, które wspierają rozwój dziecka

Gdzie kupić lalki z Krainy Lodu?

Rożne lalki Krainy Lodu można kupić w dobrych sklepach z zabawkami. Rozejrzyj się również w salonach papierniczych lub w internecie. Tam też znajdziesz wiele produktów, które nie są dostępne w Polsce. Dzięki temu twoje dziecko będzie miało oryginalną zabawkę z ulubionego filmu.

Czytaj także: Zabawki ekologiczne: jak kupować i czy w ogóle? [WYWIAD]

Aktualizacja: 2016-09-02 Publikacja: 2015-12-21
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.