Statek - kolorowanka do druku

statek - kolorowanka

Pobierz kolorowankę ze statkiem dla małego odkrywcy morskich przygód. Kolorowanka spodoba się szczególnie chłopcom, choć dziewczynki również mogą zostać piratami... Ahoj, przygodo :)

Kolorowanka statek

Statek - pobierz bezpłatnie kolorowankę

statek - kolorowanka

Ciekawostki o statkach

Czy wiesz, że gigantyczne statki to tankowce. Służą one do przewożenia ropy naftowej. Największy z nich wybudowano w Japonii, jego długość to 458 metrów. Statki służą do przewozu nie tylko surowców (tankowce, kontenerowce) ale także i osób i są to wycieczkowce.

Czy wiesz, że piraci nie zakopywali skarbów? Swoje łupy trzymali na pokładzie statku, gdzie dzielono je między całą załogę.

Zobacz też inne kolorowanki dla dzieci

Aktualizacja: 2017-08-17 Publikacja: 2017-06-20
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.