Zbliża się druga edycja SILESIA BAZAAR Kids vol. 2!

targi silesia
fot.: materiały prasowe
Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids już 24 kwietnia w Katowicach.

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids oznaczają, że Katowice znów staną się centrum dziecięcej mody i dizajnu. Przeczytaj, jakie atrakcje czekają na ciebie i na twoją pociechę podczas targów mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids!

Już 24 kwietnia 2016 targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids ponownie zawitają do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Strefie Kultury miasta Katowice. W ramach drugiej edycji rodzinnej imprezy organizatorzy przygotowali ponad 80 stoisk z dziecięcymi produktami prosto od polskich projektantów oraz szereg atrakcji dla najmłodszych.

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR KIDS: Moda i dizajn są dla dzieci!

SILESIA BAZAAR Kids vol. 2 to targi dedykowane rodzicom i dzieciom kochającym polską modę oraz dizajn. Podczas imprezy odwiedzający będą mieli możliwość kupić dla swoich pociech nie tylko wyjątkowe ubrania, ale również dizajnerskie akcesoria i ręcznie robione zabawki. W asortymencie polskich produktów znajdą się także oryginalne dodatki i dziecięce akcesoria.

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR KIDS: Atrakcje dla całych rodzin

Organizatorzy w ramach drugiej edycji targów zadbali także o moc atrakcji na miejscu. Na odwiedzających czeka specjalna strefa zabaw dla najmłodszych - warsztaty z szycia pacynek, kreatywne gry i zabawy oraz nieco atrakcji sportowych.

- Nasze targi to bez wątpienia świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, buszując po oryginalnych i niezależnych stoiskach. Nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to świetna alternatywa dla zakupów w dużych centrach handlowych - zapewnia Piotr Kalisz, organizator imprezy.

SILESIA BAZAAR Kids to targi, które wpisały się na stałe w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku. Współgospodarzem tej wyjątkowej imprezy jest Miasto Katowice. Targi dziecięcej mody i dizajnu są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, wyjątkowymi produktami dla dzieci.

W trakcie targów obowiązują bilety wstępu. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Aktualizacja: 2016-04-15 Publikacja: 2016-04-15
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.