2-letni chłopiec wymknął się z posesji i zginął pod kołami. Sprawca uciekł

2024-02-24 9:32

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w piątek w godzinach wczesnowieczornych w Obiecanowie pod Makowem Mazowieckim. Nie żyje 2-letni chłopiec. Został najprawdopodobniej potrącony przez samochód, niestety kierowca pojazdu odjechał, nie udzielając dziecku pomocy. Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w ujęciu sprawcy.

2-letni chłopiec wymknął się z posesji i zginął pod kołami. Sprawca uciekł
Autor: Getty images 2-letni chłopiec wymknął się z posesji i zginął pod kołami. Sprawca uciekł

W piątek o godzinie 18:34 miejscowa policja otrzymała informacje o zaginięciu dwulatka. Jak podaje portal regionalny ciechpress.pl chłopiec zniknął rodzicom z oczu, gdy przebywali na podwórku. Na miejsce dyżurny skierował policjantów z Makowa Mazowieckiego. W tym czasie również rodzice na własną rękę prowadzili poszukiwania 2-latka. Ich finał okazał się tragiczny.

O krok od tragedii w Gdyni. Dziewczynka na hulajnodze niemal wjechała pod koła samochodu

2-latka na poboczu drogi krajowej nr 57 znalazł tata

- Kiedy funkcjonariusze dojechali na miejsce zastali ojca chłopca z dzieckiem na rękach. Jak powiedział, znalazł syna na poboczu drogi - poinformowała lokalny portal Moja Ostrołęka Monika Winnik z makowskiej policji. - Dziecko najprawdopodobniej zostało potrącone przez pojazd – dodała.

Chłopiec trafił do szpitala, ale pomimo udzielonej pomocy niestety zmarł. Wiadomo, że rodzice malca byli trzeźwi.

Policja pilnie szuka świadków tragedii

Policjanci z Makowa Mazowieckiego prowadzą intensywne poszukiwania sprawcy, który odjechał z miejsca wypadku nie udzielając dziecku pomocy. Wystosowali ważny apel do kierowców.

- Apelujemy do wszystkich kierowców, którzy poruszali się drogą krajową nr 57, z Makowa do Przasnysza lub w odwrotnym kierunku, między godziną 17.30 a 18.30 i mają w swoich samochodach wideorejestratory, o przejrzenie nagrań. Być może zauważą coś podejrzanego, choćby na poboczu, coś na co mogli nawet nie zwrócić uwagi podczas jazdy. Jeśli tak się stanie prosimy o pilny kontakt z policją - zaapelowała Monika Winnik za pośrednictwem portalu Moja Ostrołęka.

Kontaktować można się pod telefonem 47 704 72 00 lub numerem alarmowym 112.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza