Wyszła z pensjonatu z dziećmi i nie wróciła. Policja szuka matki z Wisły

2023-08-03 13:29

Policja poszukuje matki z dwójką dzieci, która zaginęła w Wiśle. Kobieta to 39-letnia Katarzyna Głogowska, która wraz z 11-letnią córką i 7-letnim synem przebywała w Wiśle. 25 lipca cała trójka opuściła wynajmowany pokój i od tej pory ślad po nich zaginął. Zrozpaczeni bliscy i policja apelują o pomoc w ich odnalezieniu.

Policja poszukuje matki z dwójką dzieci, która zaginęła w Wiśle.
Autor: Getty Images/ materiały policyjne Policja poszukuje matki z dwójką dzieci, która zaginęła w Wiśle.

Jak wynika z ustaleń śledczych, zaginiona matka z dwójką dzieci przebywała w Wiśle na wakacjach. Na stałe mieszkała w Niemczech. Jedna z hipotez policji mówi o możliwości przemieszczenia się matki wraz z dziećmi, koleją w kierunku Wybrzeża. 

Sprawdź: 8-latka zaginęła na plaży. Matka skłamała ratownikom, dziecko znaleziono w innym mieście

Paulina i Lech wypadli z promu. Nowe informacje

Dowiedz się: Porwana 3-letnia Helenka odnaleziona. Dziewczynka wróciła do mamy

Policja nie wyklucza uprowadzenia rodzicielskiego

Jak czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie:

"We wtorek (25 lipca) Katarzyna Głogowski (Muryń) wraz z dziećmi (7-letnim Filipem Zdrzałek oraz 11-letnią Mają Zdrzałek) opuściła tymczasowe lokum w Wiśle i do tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskim".

Jak zaznaczają śledczy, matka ma pełne prawa rodzicielskie do dzieci, choć nie żyje już w związku z ich ojcem. To on poinformował policję o zaginięciu byłej partnerki i ich wspólnych dzieci.

- Prowadzimy poszukiwania kobiety, która ma pełnię władzy rodzicielskiej nad dziećmi. Nie wykluczamy uprowadzenia rodzicielskiego - poinformował zespół prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Rysopis poszukiwanej 39-latki

Policja opublikowała rysopis kobiety:

  • ma około 175 cm wzrostu,
  • długie włosy w kolorze blond,
  • niebieskie oczy.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w sprawie miejsca pobytu kobiety i jej dzieci proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie, pod numerami telefonów 47 8573 200, 47 8573 255.

Przeczytaj: 6-letnia Nicolle i jej tata zniknęli. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza