Mikołajki w Kinie Atlantic za 14 zł: trzy filmy przygotowane specjalnie dla dzieci!

2015-12-04 12:47

Z okazji mikołajek, specjalnie na ten dzień Kino Atlantic przygotowało specjalną ofertę. W repertuarze znajdą się trzy filmy dla najmłodszych: SAWA. Mały wielki bohater, Mały Książę oraz Rabusie Fistaszków. Bilety na bajki wyjątkowo po 14 zł.

filmy
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Bilety na mikołajki w kinie Atlantic można zakupić na stronie internetowej kina.

Spis treści

  1. Mikołajki w kinie Atlantic: Sawa. Mały wielki bohater
  2. Mikołajki w kinie Atlantic: Mały Książę
  3. Mikołajki w kinie Atlantic: Rabusie Fistaszków

Mikołajki w kinie Atlantic: Sawa. Mały wielki bohater

"Sawa. Mały wielki bohater" to opowieść o odwadze, marzeniach i wielkim sercu. Dzielny Sawa ma przed sobą bardzo ważne zadanie, musi uratować wioskę, w której mieszka. W pojedynkę byłoby mu ciężko, na szczęście ma przy sobie przyjaciół, dzięki którym żadne przeszkody mu niestraszne. Sawa to 10-letni chłopiec, który, aby obronić swoją rodzinną wioskę, musi stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białego wilka Angiego, przezabawnego stworka o imieniu Pafik oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogą dotrzeć chłopcu do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiada moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przypuszcza, że każdy z jego towarzyszy ma swój powód, aby spotkać się z Magiem.

Mikołajki w kinie Atlantic: Mały Książę

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.

Mikołajki w kinie Atlantic: Rabusie Fistaszków

1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuję ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny - takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!

Filmy będą wyświetlane z dubbingiem.Ceny biletów 14 złSzczegółowy repertuar oraz bilety na www.kinoatlantic.pl

sawa
Autor: materiał archiwalny
mały książę
Autor: materiał archiwalny
fis
Autor: materiał archiwalny