Dzieci i ojcowie - najlepiej się bawią, gdy nie patrzysz [zjazd ze schodów to początek imprezy]

2021-12-23 9:30

A może to ojcowie bawią się dobrze z dziećmi? Mogą przy nich uwolnić swojego wewnętrznego chłopca, jeszcze raz przenieść się do dzieciństwa, a przy tym dostać od pociech tytuł "ojca roku". Podglądamy zabawne, ale i niekiedy wzruszające profile ojców z Instagrama. To co wyczyniają z dzieciakami przechodzi wszelkie pojęcie.

Dzieci i ojcowie
Autor: Getty Images/ Instagram/ kolaż mjakmama24.pl Co porabiają dzieci z ojcami, gdy mamy nie patrzą?

Mama by nie pozwoliła, bo... Niebezpieczeństwo, bałagan, bo to niezdrowe, bo to niepoprawne. Trzeba przyznać, że ojcowie mają o wiele więcej luzu od nas, mam.

Dlatego właśnie to oni potrafią szybko nauczyć dziecko jeździć na rowerze, czy pływać. Wystarczy im jedno wyjście na plac zabaw, by maluch zaczął samodzielnie zjeżdzać ze zjeżdżalni i by poznał całe mnóstwo rówieśników, którzy przyszli z równie beztroskimi tatusiami. 

Są też świetnym organizatorami wygłupów, w których sami chętnie biorą udział, grają z dziećmi w gry bez dawania fory, a budowanie bałwana zimą czy zamku z piasku na wakacjach traktują jak punkt honoru. Ojcowie są bezkonkurencyjni!

Co jeszcze robią tatusiowie z dziećmi, gdy mamy nie patrzą, nie kontrolują i nie zrzędzą? Obserwujemy najciekawsze profile ojców z Instagrama i nie możemy pozostać obojętne. Raz wywracamy oczami, innym razem policzki bolą nas od śmiania. Zobaczcie same! 

Ojcowie i dzieci - zabawa bez cenzury matki - GALERIA

Pierwsze zajęcia na basenie