#bumpkin - instagramowy trend na halloween z dziećmi

2021-10-25 10:24

Halloween to okazja do przebierania dzieci, ale kiedy dziecko jest dopiero w drodze lub bardzo małe, taka zabawa może być trudna. Ale i na to znalazł się sposób, który pojawia się pod hasłem #bumpkin na Instagramie.

Niemowlę - Halloween
Autor: Getty Images

Spis treści

  1. Bumpkin - wersja w ciąży
  2. Bumpkin - wersja dla dzieci

Instagramowy hashtag #bumpkin to połączenie dwóch słów: "pumpkin" czyli dynia i "bum", które ma podwójne znaczenie: pupa lub brzuszek. To instagramowy trend upamiętniania Halloween (lub jak ktoś woli Święta Dyni) kiedy jest się w ciąży, lub tuż po urodzeniu dziecka. Co to jest bumpkin i jak zrobić zdjęcie w tym stylu?

Bumpkin - wersja w ciąży

Mamy, które jeszcze nie urodziły, mogą ozdobić swój brzuszek tak, aby udawał dynię. Może to być ubranie albo farba bezpośrednio na skórze (pamiętajcie aby była bezpieczna w kontakcie ze skórą). Zobaczcie kilka pomysłów z Instagrama w galerii poniżej. A jeżeli brzuszka już nie macie - zajrzyjcie niżej po pomysł dla noworodków!

Bumpkin - wersja dla dzieci

Pamiątka w stylu bumpkin dla dzieci to kreatywna zabawa. Mama maluje pupę dziecka pomarańczową farbą (oczywiście również tylko taką, która jest bezpieczna dla skóry, ale na szczęście szybko można ją zmyć) i odbija ją na papierze. Powstałą w ten sposób odbitkę "dyni" ozdabia się dodając zielone listki, imię dziecka i rok. Inne mamy po prostu malują dynię bezpośrednio na pupie. Zobaczcie jak wyglądają takie obrazki w galerii poniżej i dajcie znać, co o nich myślicie.

Dekoracje pokoju dziecięcego na Halloween
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza