Rodzinna gra planszowa „Podaj Cegłę”

2012-02-01 14:01

„Podaj Cegłę” to gra, w której gracze wcielają się w rolę budowniczych miasta. Zatrudniają robotników o różnych kwalifikacjach (majster, brygadzista, pomocnik, uczeń).  Każdy z graczy walczy o zlecenia na budowę konkretnego budynku w miasteczku.

Gracze, za wybudowane obiekty otrzymują wynagrodzenie, z którego muszą opłacić swoją ekipę budowlaną. Wygra gracz, który na koniec gry posiadać będzie najwięcej pieniędzy. Jednak, żeby zwyciężyć należy odpowiednio zarządzać finansami i firmą, aby nie upadła. W razie czego można ratować się pożyczką! Gra nie posiada typowej planszy jednak podczas rozgrywki powstają na stole piękne trójwymiarowe budynki tworzące efektowne miasteczko. 
Rodzinna gra planszowa „Podaj Cegłę” w ciekawy sposób uczy oceny podejmowanego ryzyka oraz planowania i podejmowania decyzji, które mogą zapewnić sukces. Nie przypadkiem skierowana jest do graczy od 10 lat. Sama zasada podejmowania decyzji może przydać się podczas zdawania niektórych testów czy egzaminów. Jej niezwykła forma oraz interesująca fabuła sprawi, że pokochają ją wszyscy bez względu na wiek!  

Liczba graczy: 2-4 osoby
Wiek graczy: 10-110 lat
Czas gry: 45 min.
Cena: 109,90 zł

Gra dostępna w sklepach: Smyk, Empik, E.Leclerc, Auchan, Selgors, w sklepach z zabawkami oraz w internecie: merlin.pl, agito.pl, empik.com, smyk.com.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza