Zabawne i urocze - rodzinne przebrania na Halloween [INSPIRACJE]

2021-10-13 9:25

Zabawa w Halloween w Polsce wciąż kojarzona jest jedynie ze strachami, wiedźmami, duchami i kościotrupami. Podczas gdy na zachodzie, rodziny Halloween traktują po prostu jako powód do wspólnej zabawy. Ich przebrania na Halloween często są inspirowane ulubionymi bajkami dzieci, czy filmami familijnymi.

Przebrania na Halloween dla rodziny
Autor: Getty Images Rodzinna zabawa w Halloween to także stroje dla każdego!

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do tego, czy świętować, a może ujmując to trafniej - czy bawić się w Halloween, to te inspiracje z pewnością odczarują wszelkie negatywne skojarzenia. Przyglądamy się rodzinom z całego świata i temu, ile radości i śmiechu sprawia im wspólna zabawa.

W naszej galerii znajdziecie masę inspiracji na rodzinne przebrania na Halloween. Są tu bohaterowie bajek i filmów familijnych. Część jest urocza i niewinna jak rodzinki w stylu Flinstonów, część zabawna, jak rodzina "farmerów" z dziećmi - kurkami, a część z czarnym humorem jak mama przebrana za Cruellę i jej dzieci - dalmatyńczyki.

Samo patrzenie sprawia, że nabieramy ochoty na taką rodzinną imprezę. Zobaczcie sami!

Inspiracje na rodzinne przebrania na Halloween zobaczycie w GALERII poniżej:

Halloweenowe ciasteczka
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza