Co wiesz o mleku modyfikowanym? Sprawdź swoją wiedzę!

2020-06-22 9:05

Jeśli podajesz maluchowi mleko modyfikowane, pewnie masz sporo pytań: które jest najlepsze, jak je przygotować i czy w ogóle mieszanka to dobry pokarm dla dziecka? Sprawdź swoją wiedzę na temat.

Co wiesz o mleku modyfikowanym? Sprawdź swoją wiedzę!
Autor: Getty images

Mleko kobiece jest wyjątkowym i najzdrowszym pokarmem dla niemowlęcia. Niestety, nie każda mama może lub chce karmić piersią, dlatego stworzono mleko modyfikowane. Jego receptura jest bezpieczna dla dzieci i pozwala im na prawidłowy rozwój.

Podawanie niemowlęciu mieszanki jest jednak bardziej skomplikowane niż podawanie piersi. Aby robić to prawidłowo, sprawdź, czy wiesz wszystko na temat karmienia maluszka mlekiem modyfikowanym.

Test: co wiesz o mleku modyfikowanym?

Pytanie 1 z 9
Czy mleko modyfikowane to idealny zamiennik mleka matki?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza