Próbował porwać dziecko z plaży. Akcję udaremnił policjant na wakacjach

2023-07-26 10:37

Mężczyzna próbował porwać z plaży 2-letnią dziewczynkę. Z relacji świadków wynika, że wchodził z nią do wody i całował po twarzy. Złapany przez wypoczywającego nad morzem policjanta napastnik stawiał opór i rzucił się na funkcjonariusza.

porwanie dziecka z plaży
Autor: Getty Images Mężczyzna z Maroka próbował porwać 2-latkę z plaży na Ibizie.

Do wstrząsających scen doszło na hiszpańskiej Ibizie, a konkretnie na plaży Talamanca. Mężczyzna będący obywatelem Maroka zwrócił uwagę pewnej mamy. Zachowanie mężczyzny wydało jej się zbyt napastliwe, gdy próbował zbliżyć się w kierunku jej 2-letniej córeczki. Dla bezpieczeństwa, kobieta przeniosła się wraz z dzieckiem w inną część plaży. To go jednak nie odstraszyło.

Dowiedz się: Wrzucasz zdjęcia dziecka do internetu? Ta afera pedofilska wstrząsnęła mamami na całym świecie

Tłum chciał dokonać samosądu na pedofilach? Szokujące sceny na basenie miejskim.

Przeczytaj: Szczecin: próbował porwać 9-latkę w biały dzień. Rodzice udostępniają ważny apel

Całował dziewczynkę po twarzy i niósł do wody

Jak relacjonują hiszpańskie media, mężczyzna po jakimś czasie ponownie odnalazł dziewczynkę, która bawiła się przy brzegu. Miał wziąć ją na ręce, całować po twarzy i wchodzić do wody. Okrzyki przerażonej napastnikiem matki usłyszał wypoczywający nad morzem policjant, który postanowił wkroczyć do akcji.

"Obywatel Maroka stawiał opór i rzucił się na funkcjonariusza. Po przybyciu na miejsce posiłków, został zatrzymany" - przekazał mediom rzecznik policji na hiszpańskich Balearach.

Nie wiadomo, czy usłyszy zarzuty

Dla dobra poszkodowanych, nie ujawniono narodowości matki i dziewczynki, która mogła stać się ofiarą porwania. Póki co, trwa śledztwo w sprawie zachowania mężczyzny i jego zamiarów. Nie wiadomo jednak, czy usłyszy zarzuty.

W jego sprawie jedyną pewną kwestią jest napaść na funkcjonariusza policji, który próbował go powstrzymać. Co do reszty podejrzeń, śledztwo jest w toku. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że dowody będą niewystarczające, by mężczyzna trafił do więzienia.

Jak informuje hiszpańska policja mężczyzna jest podejrzany o próbę porwania dziecka, napaść na tle seksualnym, stawianie oporu podczas aresztowania i niestosowanie się do poleceń mundurowych.

Dowiedz się: Odbierasz i słyszysz swoje dziecko: ktoś mnie porwał! Uwaga - to mogą być oszuści

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza